DÜŞÜNMÜYORUM!

27 Ağustos 2015 Perşembe 15:36
Bu haber 10106 kez okundu

Birkaç dönemdir gönül verdiği AK Parti’den milletvekili aday adayı olan, her genel seçim öncesi ismi direkten döndüğü bilinen ve söylenen işadamı, sanayici Mahmut Arıkan’a, 1 Kasım’daki erken seçimde yeniden aday olup olmayacağını sorduk, şunu söyledi;

DÜŞÜNMÜYORUM!
 Sanayici ve işadamı Mahmut Arıkan, Kimlik Gazetesini ziyarette siyaseti ve ekonomiyi konuştuğumuzda, dolardaki aratıştan ve ekonomik kaygıdan söz ederken, bir erken seçimin konuşulduğu günümüzde, yeniden siyasete girip girmeyeceğini, aday adayı olup olmayacağını sorduğumuzda, ‘Bu mesele beni epey yordu. Tabi iki bu şehre faydalı olmak istiyorum. Ama biz sanayici olarak, üretiyoruz, istihdam yaratıp şehrimize döviz kazandırıyoruz. Bu da bir hizmet. Ancak hükümetin kurulamaması, hükümetsizlik piyasaları allak bullak etti ki her taraf yangın yeri. Siyaset derseniz, şu an gündemimde yok ve düşünmüyorum. Çünkü yoruldum’ dedi.

Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci ile sohbet eden, siyaset, iş dünyasının tanıdık ismi Mahmut Arıkan’ın siyaseti düşünmediği kendi ağzından tescillenmiş oldu.

 

Anahtar Kelimeler DÜŞÜNMÜYORUM!

Yorum Gönder