banner1106
Öne Çıkanlar DEMOKRASİNİN EN KESKİN VİRAJI YERE İZMARİT ATANA 65 TÜKÜRENE 35 LİRA CEZA! OKULLARARASI KORT TENİSİ MÜSABAKASI 2. KEZ ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI

Bu haber kez okundu.

ÖZGE İLE GÖKHAN BEKARLĞA VEDA ETTİLER!

İnsanların pandemiden bunaldığı, yaşamlarına katkı sağlayacak etkinliklerden uzak durduğu kürede, geleceğe dair birçok projeleri ertelediler. Ancak hayat devam ederken, nikah törenleri bu gelişmelerden nasibini aldı.

Bu bağlamda, AKDU Esentepe Şubesi çalışanı yakışıklı genç Gökhan Gökşen ile güzel kızımız Özge Bal, Atatürk Parkı içerisindeki nikah salonunun açık alanında, evliliğin ilk adımı olan nikah törenlerinde mutluluğa evet dediler ve bekarlığa veda edanlar kervanına katıldılar.

Nikah şahitliklerini Kimlik Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Fiskeci, Akdo Esentepe Şubesi Müdürü Ömer Kandilcik ve Burak Nazlı‘ın yaptığı nikah töreninde, genç çiftlerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

EVLİLİK CÜZDANLARI FİSKECİ VE KANDİLCİK’TEN…

Nikahı kıyan Dulkadiroğlu Belediyesi nikaha memuru Hacı Mehmet Dündar, gençlerin evlilik c cüzdanını [email protected] Mehmet Fiskeci ile Akdo Müdürü Ömer Kandilcik’in vermesini istedi.

Güzel gelin Özge Bal evlilik cüzdanını alınca ve mutluluğa evet deyince yakışıklı damat Gökhan Gökşen’in ayağına bastı, bu mutluluğa her iki ailenin yakınları, akrabaları ve Akdo çalışanları ile arkadaşları tanıklık ettiler.

BAŞKAN MAHÇİÇEK DE ÇİFTLERE MUTLULUKLAR DİLEDİ

Her daim halkın yanında olan, özellikle gençlere verdiği önemle bilinen hizmet adamı Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, birimi ile ilgili gençlerin nikahını kıyarken Gökşen ve Bal çiftine de mutluluklar dilemeden yapamadı. çifte hediye takdim etti, iyi bir aile olmaları yönünde telkinlerde bulundu.

AİLE FOTOĞRAFLARI

Nikah töreni ardından her iki aile, çocuklarının mürüvvetini görmek ve mutluluklarına tanıklık etmek için onları yalnız bırakmazken, birlikte birer de hatıra fotoğrafı çektirmeyi unutmadılar.

KİMLİK GAZETESİ olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1112

banner1114

banner1118

banner1122banner1123