Öne Çıkanlar TOPLU KONUTLARIN TEMELİ ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK! UNUTMAYACAĞIZ! HUNHARCA Cumhuriyet Halk Partisi Mehmet dizibüyük

Bu haber kez okundu.

KERVANCIOĞLU, ANKARA’DA ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

İLK ETAPTA MAHİR ÜNAL VE ÖZLEM ZENGİN VARDI

Hatırlanacağı üzere ziyaretin ilk ayağında AK Parti Gurup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’a hayırlı olsun ziyareti ile hediyesini takdim eden, kentin yerel sorunları noktasında istişarelerde ve fikir alış-verişinde bulunan [email protected] Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, takiben AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin’i ziyaret ederek şehrimizin dünyaca ünlü Maraş Dondurması yanında yöresel ürünlerinden hediye sunmuş ve “Nazik kabullerinden ötürü sayın Özlem Zengin Hanımefendiye teşekkür ederim” diye konuşmuştu.

ADALET BAKAN YARDIMCISI MOĞUL İLE…

Firması ile ilgili işlerden fırsat buldukça ziyaretlerinin arkasını kesmeyen Kervancıoğlu, son olarak Adalet Bakan Yardımcısı Yakup Moğul’u ziyaret ederek, “Sayın Bakan Yardımcımıza göstermiş olduğu nezaket ve ev sahipliği için teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Kentin gönüllü ve başarılı turizm elçisi Sami Kervancıoğlu, yapmış olduğu ziyarette Kahramanmaraş'ın birbirinden muhteşem özel lezzetleri Adalet Bakan Yardımcısı Yakup Moğul’a ikramda bulunurken, Bakan Yardımcısı Moğul, hediyesinden ve nezaketinden ötürü Kervancıoğlu’na teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol