banner1106
Öne Çıkanlar MHP Kahramanmaraş İL BAŞKANI DOĞAN BAŞVURUSUNU YAPTI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI TAMAMLANDI ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK! UNUTMAYACAĞIZ! YAPILAN HER KONGRENİN BİR ANLAMI VAR

Bu haber kez okundu.

ÖZTUNÇ:” SON 1 AYDA KAHRAMANMARAŞ’A GELEN BAKAN SAYISI SON 10 YILI GEÇTİ!”
 Çalışkanlığıyla tanınan Atom Karınca lakaplı Kahramanmaraş’ın sevilen ismi Ali Öztunç, memleketinin en güzel ilçelerinden Çağlayancerit’te gerçekleşen mitingde coşkulu kalabalığa hitap etti.

Her yaş ve farklı düşünceden binlerce insan alanı doldururken, bu büyük buluşmaya canlı olarak şahit olanlar bu iş bitmiş yorumlarında bulundu.

“MAŞALLAH HER GÜN BİR BAKAN GELİYOR!”

Rehavete kapılmadan çalışmalarına son hız devam eden Atom Karınca ise yaptığı açıklamada oldukça dikkat çekici tespitlerde bulundu.

Öztunç’un açıklamalarından satırbaşları şu şekilde;

“Son bir ay da Kahramanmaraş’a gelen bakan sayısı son 10 yılda geleni geçti. Maşallah her gün bir bakan geliyor biri gidiyor. Yıllardır Kahramanmaraş’a hizmet etmeyenler bugün seçimi kaybetme korkusu ile bakanlara sığınıyor. Onlarda gelip bol keseden dağıtıyor. Enerji bakanı Elbistan ve Afşin’de sallamış durmuş. İşçiler mağdur olmayacak demiş, işçiler zaten mağdur Sayın Bakan. Biz Meclis’te işçileri savunurken sizin arkadaşlarınız dışarı kaçıyordu. İşçi kardeşlerim sizin bu kandırmalarınıza gelmez. Ama ben asıl Çevre Bakanını bekliyorum. AKSU çayı temiz diyen Çevre Bakanını bekliyorum. Gelsin de kendi gözleri ile görsün temiz mi kirli mi? Tabi çimme teklifim de geçerli. Yüreği varsa gelir İnşallah ben Büyükşehir belediye Başkanı olduğumda Aksu çayı temizlenecek. Aksu çayının daha fazla kirlenmesine İzin vermeyeceğim. Ve temizleyeceğim. Bertiz köy yolları perişan . Bertiz köy yollarını yapacağım.”

Tüm gezi, ziyaret ve projelerini düzenli olarak sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmeyen Öztunç’un Çağlayancerit’ten bazı paylaşımları ise şu şekilde:

“BİRİLERİ ‘AĞLAYANCERİT’ HALİNE GETİRDİ!”

“İşte burası da Çağlayancerit.... birilerinin Ağlayancerit haline getirdiği ilçeyi 31 Marttan sonra yeniden Çağlayancerit yapacağız. Helete, Bozlar ve tüm mahalleleri ile Çağlayancerit kararını vermiş. Ali Öztunç Büyükşehir, Nazım Engizek Çağlayancerit belediye Başkanı olacak inşallah...”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1112

banner1114

banner1118

banner1122banner1123