banner1106
Öne Çıkanlar DEMOKRASİNİN EN KESKİN VİRAJI YERE İZMARİT ATANA 65 TÜKÜRENE 35 LİRA CEZA! ZARARLILARLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR OKULLARARASI KORT TENİSİ MÜSABAKASI 2. KEZ ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Bu haber kez okundu.

KERVAN LEZZETLER GURUBU, EMNİYET MENSUPLARINI UNUTMADI

“Canlarını bizler için tehlikeye atan mukaddes polis teşkilatımızın polis haftasını kutlar Emniyet Müdürümüz Sayın Salim Cebeloğlu’na şehrimize vermiş oldukları hizmetler için teşekkür ederiz.” diyen Kervan Lezzetler Kervan Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Pekel ile gerçekleşen ziyarette ve kutlamada Kervan Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, ”Huzurumuzun sigortası, teminatı Emniyet mensuplarımıza, ki başta Emniyet Müdürümüz sayın Salim Cebeloğlu başta olmak üzere, tüm emniyet mensuplarımıza dualar ediyoruz. Kendileri için hazırlanış olduğumuz pastamızın ve hediyelerimizin tüm polis teşkilatımıza afiyet getirmesini dileriz. Allah yokluklarını vermesin!” ifadesini kullandı.

Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu da, nezaketi ve hassasiyeti ve her zaman yanlarında oldukları için Sami Kervancıoğlu’na teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1112

banner1114

banner1118

banner1122banner1123