banner1320
Öne Çıkanlar siyaset KAHRAMANMARAŞ TA BİR İLK DOĞA SPORLARI PANELİ SİYASİ PARTİLERDE ADAYLAR BELLİ OLDU Olimpik gün yürüyüşüne büyük ilgi ÇAKIROĞLU DERNEĞİ BUĞDAYLARI BİÇERDÖVERLE BULUŞTURDU

Bu haber kez okundu.

KAYMAKAM ŞAHİN’E VEDA ZİYARETİ

Son kararname ile Cemal Şahin’in görev yerinin değişmesi ilçede büyük üzüntüyle karşılanırken, Antalya’nın Serik ilçesine tayini çıkan Kaymakam Şahin ise veda ziyaretlerini kabul etmeye başladı.

Bu kapsamda kentte faaliyet yürüten Kahramanmaraşlı Dernek temsilcileri de Kaymakam Şahin’i ziyaret etti.

KAYMAKAM ŞAHİN’E SEVGİ SELİ

Ziyarete, Ege Kahramanmaraş Dernek Başkanları, Kuşadası Dernek Başkanı Ahmet Candan, Ege Kahramanmaraş İş İnsanları Başkanı Murat Özbilir, Muğla Dernek Başkanı Fikret Ekmekçi, Hatay Payas Kahramanmaraş Dernek başkanı Faruk Yücel, Kuşadası Dernek Başkan Yardımcısı Dr. Ali Arık, Ege İş İnsanları Başkan Yardımcıları Tufan Özünlü, Mustafa Yalçın, Tarık Irmak katılırken, Kaymak Şahin ilgi ve sevgi seli karşısında duygularını gizleyemedi.

HEMŞEHRİLERİME KAPIM AÇIK, SERİK’TE DE BİR EVİNİZİN OLDUĞUNU UNUTMAYIN!

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti gizleyemeyen Serik kaymakamı olarak atanan hemşehrimiz Şahin, “Veda kadar vefaya da önem veren ve bunu her fırsatta ispat eden hemşehrilerimin ilgisi beni ziyadesiyle mutlu etti. Yalnız olmadığımı her fırsatta hissettim, yaşadım. Şimdi yeni adresim Serik ilçesi. Kapım dostlarıma, hemşehrilerime açık. Sizleri unutmayacağım, Allah razı olsun!” dedi.

Maraşlılar Dernek Başkanları ve arkadaşları, Cemal Şahin’e yaptığı hizmetler ve hemşerilere yakınlığı için teşekkür ederek plaket verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol