Öne Çıkanlar MHP İLK TOPLANTIYI YAPTI AKGEMCİ DE ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ ÜNİVERSİTE SOKAĞINDA GÜLLER AÇTI BÜYÜKŞEHİRİ TUTANA AŞK OLSUN! 3-1

Bu haber kez okundu.

PASTANELER LİGİNDE İKİNCİ SIRADAYIZ
 Kahramanmaraş’ın MADO’yu yaratan meşhur Yaşar Pastanesi, bir asıra yakın geçmişi kadar, sadece yurt içinde değil, yurt dışında açtığı şubelerle hem tanıtım elçisi rolünü üstlenmiş, hem de dondurma ile birlikte Kahramanmaraş’ı da marka şehir haline getirmiş.

Peki, bu pastaneler kadar, Yaşar Pastanesinin asırlık başarılarının arkasında nasıl bir başarı hikayesi var.

Bunu herkes biliyor.

Babaları merhum Yaşar Kanbur’un mirasını haramzade ve mirasyedi gibi tüketip bitirmeyen, aksine bu mirasın üzerine artı değerler katarak her geçen gün büyüyen, kişilikleri ve yatırımları ile büyüyen, bunu yaparken örnek davranışlar sergileyen üç hayırlı evlat, Mehmet, Atilla ve Erdal Kanbur kardeşler, ailelerine, mesleklerine, gelenek ve göreneklerine bağlı kalarak, değişene teknolojiye de ayak uydurarak ayakta kalmayı başarmışlar ve haklı olarak ünlü bir marka haline gelmişler.

BABADAN OĞULA GEÇEN MESLEK!

Ekonomist Dergisinin araştırmasına göre, kuruluş tarihi 1862 olarak belirlenen Yaşar Pastanesi, bugün babadan oğla geçen meslek olarak süre gelmiş.

Bu üç hayırlı, sosyal hayata katkı sağlayan Kanbur kardeşler, yeni ürün konseptleri, günün teknolojik imkanları ile birleştirerek, hem dizilere konu alacak bir hikayenin kahramanı olmuşlar.

 Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol