VATANDAŞLAR CANLI HAYVAN BORSASI’NDAN MEMNUN

31 Ağustos 2017 Perşembe 13:09
Bu haber 309 kez okundu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairsi Başkanlığı Veterinerlik İşleri ve Mezbahalar Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermekte olan Canlı Hayvan Borsası Kurban Bayramı münasebetiyle hizmet vermeye devam ediyor.

VATANDAŞLAR CANLI HAYVAN BORSASI'NDAN MEMNUN
  

Diğer illerden gelerek Canlı Hayvan Borsası’nda satış yapan besiciler, Kahramanmaraş Canlı Hayvan Borsası’nın gerçekten mükemmel bir yer olduğunu ifade ederek emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Kahramanmaraş Canlı Hayvan Borsası’nı Kahramanmaraş Halkının hizmetine sunmaktan gurur duyduklarını ifade eden Veterinerlik İşleri ve Mezbahalar Müdürü Yakup Bilal: “Kahramanmaraş Halkımızın Kurban Bayramı öncesi gerek kurbanını alırken, besicilerimizin kurbanlıklarını satarken tamamen hijyenik bir ortamda ve daha rahat bir şekilde alış veriş yapabilmeleri için Canlı Hayvan Borsamız bugün ve arefe günü akşam geç saatlere kadar hizmetine devam edecektir.

Burada kurbanlık satmaya gelen besicilerimiz Türkiye’nin değişik bölgelerinden gelen insanlar ve burayı görünce çok beğendiler. Gerçekten mükemmel bir hizmet olmuş yapanların ve emeği geçenlerin ellerine sağlık dediler. Kurban Bayramı süresince modüler kesimhanalerimiz de halkımıza hizmet vermeye devam edecektir.

Bayram süresince hizmet verecek kesimhanelerimizden istifade edecek olan vatandaşlarımız telefonla arayarak daha detaylı bilgi alabilirler” dedi.

Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak hizmet verecek kesimhanlerin telefon numaraları şöyle:

Kılılı:               0344 215 55 44

Afşin:             0541 528 76 67

Çağlayancerit:0531 524 71 40

Pazarcık:         0532 458 37 17

Göksun:         0506 475 94 63

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder