Öne Çıkanlar PAKDİL; DULKADİROĞLU BELEDİYESİ BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTI PEYGAMBER EFENDİMİZE BİTMEYEN SEVGİ KİMLİK AİLESİNE KATILDI KUTSİ KAHRAMANMARAŞLILARI COŞTURDU PAZARCIKLI TARAFTAR GRUBU İSYANDA

Bu haber kez okundu.

VARLIĞI İLE ONUR DUYULAN BİR MUHTAR VE BAŞKAN!

Adnan Narlı 2014 mahalli seçimlerinde İsmetpaşa Mahallesi Muhtarlığına aday olduğunda, yaşından dolayı (ki o zaman 35 yaşındaydı) insanlar, “Koskoca, kentin en müstesna ve en gelişmiş mahallesi bir çocuğa mı emanet edilecek!” dediler v e kampanya yürüttüler. 

Ancak Adnan Narlı (43)  gençliği, enerjisi ve heyecanı ile girdiği seçimi açık ara kazandı. Tüm hesapları ve art niyetleri alt üst etti. Berberlik mesleği yanında muhtarlığı da harika götürdü, beşeri ilişkileri, kapasitesi, potansiyeli ve gayretleri ile mahalle sakinlerinin gönlünü kazandı. Muhtarlığını yaptığı işyerinin üzerinde TC yazan tek muhtar olarak da tarihe geçti.

Üstelik de uyumlu, istişareden yana, samimi ve dürüst.

GÖSTERDİ Kİ, EMANET EMİN ELLERDE

Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Yardımcısı iken 2020 Ocak ayında yaşanan gelişme ardından, yaklaşık bir yıldan fazla süre içinde bu odanın da başkanı. Onu da layıkı ve güvenle taşıyor. Nereden baksan, bir koltukta birkaç karpuzu taşıyabilecek potansiyele sahip Adnan Narlı, bugün bin üyesi bulunan Oda’nın başkanı.

Emaneti koruyor, çıraklıktan kalfalığa, kalfalıktan ustalığa giden yolda emin adımlarla yürüyor.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol