Öne Çıkanlar 4 AĞIR YARALI AFŞİN KÜLTÜR VE GÜREŞ FESTİVALİ İPTAL EDİLDİ… BELEDİYESPOR AŞK VE YEDİ GÜZEL ADAM MİLLETTEN BAŞKA EFENDİ TANIMAM

Bu haber kez okundu.

TUTKUNLUĞUN, DAYANIŞMANIN YEGANE ADRESİ; DENİZKENT..

 ‘komşusu aç iken tok yatan bizden değildir’ hadis-i şerifini hatırlayan, beşeri münasebetler kadar komşuluk ilişkilerini de düzeyli ve seviyeli bir şekilde sürdüren Denizkent D Blok sakinlerinin bu tutkunluğu, daha önce de haber yapıldığı üzere, şehir gündemine oturmuş bir gerçekti.

Dayanışma, paylaşma Denizkent D blok sakinlerince özdeşleşmiş bir kavaram haline gelmiş, bu bağlamda 25 daireden oluşan blokta her ay gerçekleşen çiğ köfte partilerinde siyasetten spora, sitenin sorunlarından blokun sorunlarına, eğitimden sosyal konulara kadar her meselenin tartışıldığı ortamda, dostluklar ve komşuluk ilişkileri daha da güçleniyordu.

 

BU KEZ EV SAHİBİ ORHAN ERDOĞAN

 

Kasım ayının son günlerinde, bu kez aylık toplantıya ev sahipliği yapan Orhan Erdoğan idi.

Komşular salonda yerlerini almışlar,yasin-i şerif okunmuş, birlik ve beraberlik duası edilmişti. Gündemi konuşur ve tartışırken, çiğ köfte ustası OğuzKarayazı’nın ellerinden yoğurulan köfte, damaklarda ayrı bir lezzet ve tat bırakmıştı.

Espriler gırla giderken, önce çorba, sonra çiğ köfte derken, içilene çaylar ve arkasından yenen tatlı, geceye ayrı bir anlam ve keyif katıyordu.

Teşekkürler komşularım!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1265