Öne Çıkanlar ŞEHİTLER İÇİN YÜRÜDÜLER ARABA 75 NEY KONSERİ VE EBRU SANATI KURSU Milletvekili aday adayı TECRÜBE VE KALİTE MÜŞTERİ GETİRDİ

Bu haber kez okundu.

TÜRKOĞLU'NDAN 500 ARAÇLIK KONVOY İLE DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİNE KATILDILAR.
 15 Temmuz Darbe girişimi sonrası meydanlara inen binlerce vatandaş Kahramanmaraş'ta nöbetlerin taçlandırıldığı Demokrasi ve Şehitler Mitingine iki bine yakın vatandaş ve 500 araçlık konvoy ile katıldı.

Türkoğlu'nda 24 günden bu yana aralıksız devam eden ve her akşam yüzlerce kişinin katıldığı demokrasi nöbetleri, Demokrasi ve Şehitler mitingi ile devam etti. Tüm Türkiye'de illerde eş zamanlı yapılan mitinglere milyonlarca insan katılırken Kahramanmaraş'ta yapılan mitinge de binlerce vatandaş katıldı.

Türkoğlu'nda her kesimden 2 bine yakın vatandaş kent meydanında toplandı ve Kırsal Mahallelerde olmak üzere Kahramanmaraş'a hareket etti. Türkoğlu Belediyesi organizesi ile İlçe çıkışı ve Kahramanmaraş yolu üzerinde konvoy oluşturulurken yüzlerce araç şehre taşındı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş miting sonrası açıklama yaparak; "Bugün Milletimize, Bayrağımıza, Vatanımıza ve Devletimize sahip çıkarak birlik ve beraberliğimizi Tüm Türkiye'de olduğu gibi yedi düvele duyurduk. İlçemizden bu tarihi güne şahitlik eden yaklaşık 2 bin vatandaşımıza ve Demokrasi nöbetlerimize katılım sağlayıp yoğun ilgi gösteren başta İlçe Kaymakamım Serdar Kartal'a, ilçe Garnizon Komutanım Çağatay Anıl Yazıcı'ya, daire amirlerine, STK yetkililerine ve partili partisiz tüm vatandaşlara göstermiş oldukları birlik, beraberlik için teşekkür ediyorum" dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol