Öne Çıkanlar siyaset BAŞKAN OKAY ÖZDEMİR: KONGREMİZDE YİNE DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANACAK EDELER GRUBUNUN ACI GÜNÜ! GÖKSUN BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA

Bu haber kez okundu.

TÜRKOĞLU’NDA SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
 Çalışmaları yerinde inceleyen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; “Mahalle halkımız kışın, çamura yazın ise toza maruz kaldığı yolun asfaltlanmasından mutluluk duyduk. Daha önceden mahalle halkımızın talebi üzerine Büyükşehir Belediyemizle istişareye geçerek yolumuz asfaltlandı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç’a ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Şekeroba mahalle muhtarı Seyfettin Polat ise konuşmasında; “Keşke 30 yıl önce, Büyükşehir Belediyesi olsaydık, şimdi mahallemiz ilçemiz ve ilimiz daha güzel yerlerde olur, layık olduğu hizmetleri alırdı. Şuan için grup yollarımızda hemen, hemen sıcak asfalt olmayan yer kalmadı tüm caddelerimiz başkanlarımız sayesine hizmete doydu. Buradan desteklerini Şekeroba mahallemizden hiç esirgemeyen, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç’a, Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş’a çok teşekkür ediyorum” dedi.   

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol