Öne Çıkanlar siyaset BAŞKAN OKAY ÖZDEMİR: KONGREMİZDE YİNE DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞANACAK EDELER GRUBUNUN ACI GÜNÜ! GÖKSUN BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA

Bu haber kez okundu.

TÜRKİYE “DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER” İÇİN TEK YÜREK OLDU
 Milletin iradesini hedef alan hain kalkışmanın ilk dakikalarından itibaren demokrasi ve milli iradenin yanında yer aldığını belirten Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi yönetici ve çalışanları Türkiye’nin tek yürek olduğu bu anlamlı günde de meydanlardaki yerini aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve siyasi parti temsilcileri ve devlet üst kademesinin tüm yurda İstanbul Yenikapı’dan seslendiği “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” Kahramanmaraş’ta da farklı siyasal görüşten binlerce insanı bir araya getirdi. Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği mitinge Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’ın yanı sıra il protokolü üyeleri katıldı.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci ve üniversite personeli demokrasi ve milli iradeye sahip çıkarak, meydanı dolduran binlerce Kahramanmaraşlı ile birlikte bu şerefli vazifede yerlerini aldılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol