Öne Çıkanlar ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI 30 AĞUSTOS ZAFERİ DÜŞÜNMÜYORUM! ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPORA GALİBİYETİ GETİRDİ

Bu haber kez okundu.

 TARİHİ DEMİRCİLER ÇARŞISININ ALTYAPISI YENİLENDİ
 Kahramanmaraş il genelinde altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam eden KASKİ Genel Müdürlüğü, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından tarihi dokusuna uygun olarak restore edilen Tarihi Demirciler Çarşısında alt yapı çalışmalarını tamamladı. Çalışmayla birlikte Demirciler Çarşısı boyunca 300 metrelik kanalizasyon ve yağmursuyu hatları ile ızgaralar yenilendi.

Esnaftan KASKİ’ye Teşekkür..

Demirciler Çarşısındaki altyapı çalışmalarının tamamlanmasından çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar; “Burası Kahramanmaraş’ın en merkezi ve tarihi çarşılarından bir tanesi dolayısıyla buranın alt yapısı çok eski olduğundan dolayı sorunlar yaşanmaktaydı bu çalışmalar sonucu alt yap sorunlarının kalıcı olarak çözüldüğünü düşünüyoruz, Çalışmalardan dolayı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç ve KASKİ yetkililerine çok teşekkür ediyoruz.” Dediler. 

Çalışmanın tamamlanması sonucu restorasyon çalışması yapılan Demirciler Çarşısında uzun yıllar herhangi bir alt yapı sorunu olmaması hedefleniyor. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1020