banner1124
banner1125
Öne Çıkanlar KIRSAL KALKINMA ÜLKENİN KALKINMASIDIR SAĞLIKTA ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ DULKADİROĞLU BELEDİYESİ GÖREN GÖZLERİ OLDU EDELER Grubundan Süper Açılış TOPLU TAŞIMADA DÖNÜŞÜM BAŞLADI

Bu haber kez okundu.

PİAZZA, RAMAZAN'DA HARCADIKÇA KAZANDIRIYOR
 Dünyaca ünlü zengin marka karmasıyla bol seçenekli alışveriş fırsatı sunan Piazza, düzenlediği kampanyalarla da ziyaretçilerini mutlu ediyor. Bayram ihtiyaçları ve yılsonu mezuniyet törenleri için alışverişe çıkan Kahramanmaraşlılar, Piazza’da harcadıkça kazanma fırsatı buluyor.

 Piazza’da, 10 Mayıs’ta başlayan ve Ramazan boyunca alışveriş yapanlara ekstra avantaj sunan Param Classic Kart  kampanyasıyla,  ziyaretçilerine kafe ve restoranlarda kullanabilecekleri 30 TL yüklü Paramcart hediye ediyor.

KAMPANYADAN FAYDALANMAK İSTEYENLER

Aynı gün içinde yaptıkları 300 TL ve üzeri alışverişlerini belgeleyen fiş ya da faturalarla danışma birimine başvurduklarında, içinde 30 TL yüklü Param Classic Kartlarını anında teslim alabiliyorlar.  

Her ziyaretçinin aynı gün içinde bir kez faydalanma hakkının bulunduğu kampanya, ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor. Hem ihtiyaçlarını gideren hem de hediye kazanan Kahramanmaraşlılar, kartlarında bulunan 30 TL’yi yine AVM içinde bulunan anlaşmalı restoran ve kafelerde anında kullanabildikleri gibi 31 Aralık 2019 tarihine kadar da değerlendirebilecekler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126

banner1127

banner1128

banner1129