Öne Çıkanlar BEYOĞLU TAZİYE EVİ AÇILIŞA HAZIR MUHAMMED GEVHER Akbaba Ailesi BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER

Bu haber kez okundu.

PAZARCIK’A HAYIRLI OLSUN

Büyükşehir Belediyesi Pazarcık merkezinde asfalt çalışmalarına başladı. Pazarcık Belediyesi önünde gerçekleştirilen asfalt serim programına Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün yanı sıra Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, ilçe müdürleri, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

PAZARCIK İÇİN TARİHİ BİR GÜN

Programda ilk söz alan Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, “Pazarcık İlçemiz, bugün tarihi bir günü yaşamaktadır. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’ün gayretli çalışmaları ve talimatları ile bugün ilçe merkezimizi sıcak asfaltla buluşuyoruz. Bu bizim bir için bir dönüm noktasıdır. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve ekibine çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

KENDİ TESİSLERİMİZDE ÜRETİYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, hizmetlerin plan dahilinde devam ettiğini belirterek, “Önceden belirlenen ihtiyaçlar kapsamında hazırlanan plan dahilince ilimiz genelinde hizmetlerimize devam ediyoruz. Yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında sıcak asfalt, bordür ve parke ihtiyaçları içintesislerimizde üretim gerçekleştiriyoruz. Daha önce kırsal mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmalarımızın ardından bugün Pazarcık ilçemizin merkezini sıcak asfaltla buluşturuyoruz” dedi.

ASFALT ÇALIŞMALARI DAHA DA ARTACAK

Başkan Güngör, “İlçelerimizin alt ve üst yapısına büyük önem veriyoruz. Yaklaşık 3 bin metrelik arteri asfaltlayacağız. Önümüzdeki süreçte asfalt çalışmalarımız daha da artacak. Çalışmamızın ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Güngör’ün konuşmasının ardından Menderes Mahallesi’ndeki sıcak asfalt çalışmalarının startı verildi. Bu kapsamda İstasyon Caddesi ve Uğur Göksu Caddeleri ile ara sokak bağlantılarını da kapsayan yaklaşık 3 bin metrelik güzergah asfaltlanacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol