banner1165
Öne Çıkanlar EDELER Grubundan Süper Açılış dizi AİLECEK CAMİDE siyaset KARAYOLLARI İŞ BAŞINDAYMIŞ!

Bu haber kez okundu.

PAZARCIK BELEDİYESİ ÇOCUK MESLİSİ ÜYELERİ ANKARADA
 Gezinin ilk günü Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ın öncülüğünde İçişleri Komisyonu Başkanı Milletvekili Celalettin Güvenç'i meclis makamında ziyaret ederek istişarelerde bulunan Çocuk Meclis Üyeleri akabinde Başkan Bozdağ rehberinde Türkiye Büyük Millet Meclisi binasında bulunan Meclis oturumunu ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde bombalanan alanı gezdi.

Burada tamamlanan gezinin ardından Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ'ın öncülüğünde Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör’ü de ziyaret ederek ilçeyle ilgili istişarelerde bulunan Çocuk Meclis Üyeleri, gezinin ikinci günü ise Ankara’da Anıtkabir, 1.Türkiye Büyük Millet Meclisi Binası ve Akvaryumu gezdi.

Ankara da gerçekleşen gezinin son günü ilçeye dönen kafile son olarak da gezinin üçüncü günün de Tuz Gölü, Nevşehir Avanos ve Göreme'yi ziyaret ederek burada bulunan alanları gezdi.

Yapılan bu geziden dolayı mutluluğunu ifade ederek Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’a teşekkür eden, Pazarcık Belediyesi Çocuk Meclisi Üyeleri daha sonra gerçekleşen Nevşehir gezisinden sonra ilçeye hareket etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol