Öne Çıkanlar AYDIN ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI OKUL ÖNÜNDEKİ BETON ARTIKLARI TEHLİKE SAÇIYOR KÜTÜPHANELER MADALYALARINI ALDILAR

Bu haber kez okundu.

OSMAN GEMCİ “ÜLKEMİZ BÜYÜK BİR BADİRE ATLATTI“
      Darbe ve iç çatışmanın en ağır faturasını Kahramanmaraş’ın ödediğini ifade eden Osman Gemci : “Bakın Kahramanmaraş Maraş olayları 1980 darbesinin en ağır faturasını biz şehir olarak ödedi, bugün halen o günlerin izini silemedik.. bir çok vatandaşımız o olaylarda şehit oldu vatanı için öldü.. Maraşlı darbeyi iyi bilir! Allah bir daha bize darbe göstermesin ,” diyorum .. FETO’nün kanlı darbe girişimi çok şükür başarısız oldu..

ALLAH BİZE BİR DAHA DARBE GÖSTERMESİN!

     Darbe demek ülkenin 50 yıl geriye gitmesi demektir.. Allah ülkemizi korudu.. Bunun en iyi bilenler ise 1980 darbesini yaşayanlar iyi bilir.. biz o günleri yaşadık.. o günlerin acısı halen içimizde, Bu sebeple 161 şehidimize Allah tan rahmet , 1440 yarlılarımıza acil şifa diliyorum..

    Gemci :   “Allah bize bir daha darbe göstermesin, darbe demek ülkemizin 50 yıl geriye gitmesi demektir.. Bu sebeple Allah ülkemizi korudu.. çok büyük bir badire atlattık, ülkemiz uçurumun kenarından döndü.. Biz devletimizin yanındayız..

    Sonunda ölüm olsa da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi halkımız kefenini boynuna geçirerek o tankları durdurdu.. Kahraman 78 milyon büyük bir zafer kazandı..

     DUA VE GÖZYAŞI

     Olayın duyulması ile birlikte : dua ettik, mazlumların göz yaşları ile duası ile ülkemiz uçurumun kıyısından döndüğünü ifade eden Gemci: “Biz devletimizin yanındayız, üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız.. Allah ülkemizi korudu, bugün birlik zamanı ülkemize sahip çıkma zamanı, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın emirlerine uyarak , Sokaklara çıkarak Demokrasi nöbetine devam ediyoruz..” ifadesini kullandı.

     Devletimizin yanındayız. Milli iradenin yanındayız, üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız, Allah ülkemizi korusun diyen Osman Gemci “Ülkemize geçmiş olsun, Allah bir daha böyle bir gün bizlere göstermesin,” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol