Öne Çıkanlar 15 METRELİK KUYUYA DÜŞEN İNEK KURTARILDI ASFALT EKİPLERİNDEN GECE MESAİSİ Emniyet Müdürü ve 12 Şubattaki İdman maçı… KMS KUPANIN ZAFERİ OLMAYA BAŞLADI GEMCİLER GÜVEN METAL GURURUMUZ OLDU!..
banner1103

Bu haber kez okundu.

MAHÇİÇEK HER YERDE
  

Model ve modern metropol ilçemiz Onikişubat İlçesinin başarılı Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, projeleriyle gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

1999 – 2002 yılları arasındaki 3,5 yıllık belediye başkanlığı ardından AK Parti milletvekili olarak meclise giden, şehrimizi başarı ile temsil eden, büyükşehir yasası ile birlikte 2014 yılından bu yana, 5 yıl içinde model ve modern ilçe yarattığı Onikişubat için gece gündüz demeden çalışan Başkan Hanefi Mahçiçek, insanlara dokunmayı seviyor, gönülleri okşuyor.

TOPLUMSAL HASSASİYETLERİ OLAN LİDER

Kaynak yaratma konusundaki yetenek ve hizmet hassasiyeti yanında toplumsal duyarlılığı ile de bilinen Başkan Mahçiçek, yeni hizmet binası kadar Antalya’dan sonra Türkiye’de ikinci devasa proje olan EXPO 2023 ile gelişen, büyüyen ve kalkınan Kahramanmaraş’ın mimarı olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerliyor

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1098banner1099