banner968

KUŞLUCA YÖRÜKLERİ, BAŞKAN TOLLU’NUN YANINDA

08 Aralık 2018 Cumartesi 01:23
Bu haber 497 kez okundu

Erdemli Belediyesi, Kuşluca Mahallesine hizmet götürmeye devam ediyor. 2014 Büyükşehir Yasası ile mahalle sayısında artış olan Erdemli Belediyesi, ilçenin her noktasında aksaklığa mahal vermeden çalışmalarını sürdürüyor.

KUŞLUCA YÖRÜKLERİ, BAŞKAN TOLLU'NUN YANINDA
Hizmetlerle ilgili açıklamada bulunan Kuşluca Mahalle Muhtarı Ahmet Dişlen, Yörükleri hizmetsiz bırakmadığı için Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ’ya teşekkür ederek, yanınızdayız mesajı verdi.

Çalışmalar esnasında alanda bulunan Mahalle Muhtarı Ahmet Dişlen, bin altı yüz rakımdaki Yörükleri unutmayan ve hizmetlerden mahrum bırakmayan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ‘ya teşekkürlerini ileterek, destek için yanında olduklarını bildirdi. İlçede hizmetsiz hiçbir noktanın kalmadığını belirten Muhtar Dişlen, Belediye ekiplerine de teşekkür dileklerini iletti.

 

Erdemli Belediyesi, 2014 Büyükşehir Yasası sonrasında mevcut mahalle sayısındaki artışa rağmen, çalışmalarını aksaklığa mahal vermeden sürdürüyor. Bu kapsamda asfalt yapımı, bakım ve onarımı gerçekleştirilen Kuşluca Mahallesinde, vatandaşların hizmetlerden oldukça memnun olduğu görüldü.

 

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin her mahallesinde alt yapıdan sosyal hayata kadar tüm eksiklikleri gidererek çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu açıklamasında ayrıca, “Erdemli’nin her noktasında hizmetlerimiz devam edecektir. Çalışma alanımızdaki genişlemeye rağmen ekiplerimiz, 7/24 hizmet üreterek vatandaşın rahatı için çalışmaktadır. İlçeyi modern bir şehir haline kavuşturmak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder