Öne Çıkanlar ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI GÖKSUN SOSYAL TESİSLERİNİN TEMELİ ATILDI İÇME SUYUNDA KİRLENME YOK! Kahramanmaraşspor HAVA YOLLARI… CENGİZ ONARAN

Bu haber kez okundu.

 GEÇMİŞE RAHMET, GELECEĞE HİZMETİN ADRESİ TATLIDER…
 İstanbul da Faaliyet gösteren Kahramanmaraş ilimizin Afşin ilçesinin sivil toplumda öncü insanlarının membası konumunda yer alan değerler yetiştirdiği Büyüktatlar Kasabası’ndan insanların 2011 yılında bir araya gelerek kurdukları ve imece usulü kısa sürede kendi mülkiyetine de kavuşan TATLIDER örnek dernekçiliğiyle takdir topluyor.

TATLIDER’in İstanbul ili Sultangazi İlçesi Malkoçoğlu Mahallesinde bulunan dernek genel merkezinde Geri Dönüşüm ve Spot Ürünler Satış İşletmeleri Sahibi Murtaza Kara geçtiğimiz aylarda hakkın rahmetine kavuşan merhum babası Ömer Kara ruhuna yemekli Mevlid-i Şerif okuttu.

Derneğin iki katlı genel merkezinde erkekler hemen aynı cadde üzerinde yine TATLIDER üyelerinin kurduğu Eshab-ı Kehf Kuran Kursunda da kadınların katıldığı Mevlid-i Şerif programına takriben 600 insan katıldı. Âlim insanların hafızların yetiştiği Büyüktatlar kasabasından erkek ve kadın hafızların okuduğu Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerifler merhum Ömer Kara ve kasaba halkından ebediyete göç etmiş insanların ruhuna hediye edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091