Öne Çıkanlar MAHÇİÇEK: ÇANAKKALE ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN İNSANLIK ONURUDUR! ÇELİK İMALATHANESİNDEKİ YANGIN ÇEK BAŞKONSOLOS LAUFEROVA AÇEVDE ŞEHİTLERİMİZİN ADI FİDANLARDA YAŞAYACAK UFKA YOLCULUK KÜLTÜR YARIŞMALARI

Bu haber kez okundu.

GAP TARIM FUARI
 MST İş ve Tarım Makinaları, Gaziantep’teki modern üretim tesislerinde ürün geliştirme çalışmaları sonucunda Türkiye’deki iş makinası operatörlerinin ihtiyaçlarına yönelik ürettiği 6 Plus Serisi bekoloderini müşterilerinin beğenisine sunacak.

 

MST İş ve Tarım Makinaları, GAPTARIM Fuarı’nda ayrıca 9 metre erişim mesafesi olan ST 9.35 telehandler ve 5,5 tonluk M55U mini ekskavatörünü sergieyecek.

   

Yeni 6 Plus serisi bekoloderde operatör istek ve beklentilerine yanıt verecek şekilde yeniden tasarlanan arka joystickler, operatörlere hassasiyet gerektiren kazı, kaldırma, indirme gibi işlerde kolay kontrol imkânı sağlıyor.

 

Ayrıca üzerindeki özel amortisör sistemi ile birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilen joystick konsolları, operatörün istediği konumda sabitlenerek daha ergonomik bir çalışma ortamı oluşturulmasına katkıda bulunuyor.

 

MST 6 Plus bekoloderde kullanılan yenilenmiş klima ve kalorifer sistemi sayesinde sıcak ve soğuk havalarda kabin içerisindeki ısının operatörün istediği dereceye getirilmesi sağlandı.

 

MST 6 Plus bekoloderlerde operatör konforunun yüksek seviyede hissedilebilmesi için havalı süspansiyonlu operatör koltuğu standart olarak sunuluyor. Böylece uzun ve yorucu çalışma sürelerinin operatör üzerindeki olumsuz etkileri en aza indirilmiştir.

 

MST 6 Plus serisi kazıcı yükleyicilerinin ağır şartlara göre tasarlanan güçlü ön bom yapısı, en zorlu koşullarda bile güvenli bir operasyon imkanı sunarken, tüm modellerde standart olarak sunulan 1,2 m³ kapasiteye sahip 6 işlevli yükleme kovası ile rakiplerine oranla her kepçede daha fazla malzeme yükleme verimliliği elde etmektedir.  


 

MST İŞ ve Tarım Makinaları, ayrıca Türkiye’nin tek teleskopik forklift üreticisi olarak 7 metreden 17 metreye kadar 7 çeşit modelde yük kaldırabilen MST telehandler (teleskopik forkliftlerini) ve 1.6 ton ile 5.5 ton arasında 5 ayrı modelde mini ekskavatörü Gaziantep’teki fabrikasında üreterek yurtiçi ve yurtdışına satışını gerçekleştirmektedir.  

 

         MST Hakkında

         Sanko Holding, tekstil, enerji, inşaat, ambalaj, iş ve tarım makinaları, finans, bilişim,

         sağlık, eğitim, gayrimenkul ve AVM sektörlerinde yaklaşık 15 bin çalışanıyla hizmet

         veriyor.     

 

         Sanko’nun iş makinaları sektöründeki şirketi MST İş ve Tarım Makinaları Sanayi ve    

         Ticaret A.Ş., üretimini Gaziantep’teki 42 bin metrekarelik kapalı alanlı, modern  

         teknoloji ile donatılmış tesislerinde gerçekleştiriyor.

         Sanko çatısı altında MST markalı olarak üretilen bekoloder, teleskopik forklift

         (telehandler) ve mini ekskavatör, ülke sanayine önemli değer katmaktadır.

 

         MST, Ar-Ge çalışmaları ile ürün gamını sürekli artırmakta ve yeni teknoloji            

         çalışmalarında bulunmaktadır. MST, Ar-Ge çalışmalarını, Bilim, Sanayi ve Teknoloji

         Bakanlığı tarafından tescillenmiş Ar-Ge Merkezinde Türk Mühendis ve teknisyenleri

         yürütmektedir. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1021