Öne Çıkanlar dizi BEYOĞLU TAZİYE EVİ AÇILIŞA HAZIR MUHAMMED GEVHER BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI Akbaba Ailesi

Bu haber kez okundu.

ELBİSTAN GÖNÜL DOSTLARI EYÜP SULTAN’DA

TDV Eyüp Sultan sorumlusu Hüseyin Bozdoğan, gazeteci Ali Mahzar Karpuzoğlu, Avukat Taşer Kara, Eczacı Sadettin Demircioğlu öncülüğünde altı ayda bir toplanan gönül dostları hasret gideriyor. Memleket havaları konuşuyor. Geçmişi yâd ediyor. Yemekli yapılan toplantılarda İstanbul’un tarihi ve maneviyatı olan semtlerde nezih mekânlarda buluşuluyor. Yemek duasıyla başlayan toplantılarda protokol konuşmaları olmamakla birlikte platforma öncülük eden değerlerimiz moderatörlüğünde söz talebine göre herkes konuşuyor. Her toplantının ana gündemi “hasret giderme ve buluşma” elbette günlük yaşantıda cereyan eden olaylarda konuşuluyor.

GELENEKSEL İSTANBUL BULUŞMALARININ 14.’SÜ DÜN AKŞAM EBU EYYÛB EL-ENSARÎ’NİN İSMİYLE MÜSTESNA EYÜP SULTAN’DA YAPILDI.

Platform üyeleri türbe ziyareti sonrası tarihi Mihmandar konağında gerçekleşen toplantıya Elbistan Gönül Dostları Platformu üyeleriyle birlikte İstanbul Kahramanmaraş Dernekler Federasyonu Başkanı Uğur Yinanç, Avukat Mehmet Yeleğen, Eczacı Sadettin Demircioğlu, Avukat Bekir Dedeler, Taşer Kara, Ramiz Okur, Yakup Aksu ve Mustafa Bozdoğan, Elbistander başkanı Hamit Güneş, Alkayaoğluder başkanı Hasan Yıldız, Eyüp Sultan Tapu Müdürü Hamit Karpınar ile birlikte 52 Elbistanlı Gönül Dostu toplantıya katıldı. Elbistan Gönül Dostları Platformu yöneticilerinden Hüseyin Bozdoğan’ın moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıda “ana gündem sosyal medya ile Elbistan havası, kültürü ve gelişen şehir yaşamı” konu edildi. Gönül dostları Muhabbet ve Hasret giderme toplantıları 2 saatlik bir süre olarak planlanmış olmasına rağmen 19.00 da başlayan toplantı geç saatlere kadar devam etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol