DAMAK ZEVKİNE DÜŞKÜNLERİN ADRESİ; AS YÖRESEL LEZZETLER

15 Nisan 2019 Pazartesi 09:31
Bu haber 606 kez okundu

Maraş mutfağının eşsiz geleneksel lezzetlerinin halka sunulduğu AS Yöresel Lezzetler, düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı.

DAMAK ZEVKİNE DÜŞKÜNLERİN ADRESİ; AS YÖRESEL LEZZETLER
 Onikişubat İlçesi Binevler Mahallesinde Ünlü Şef Sefa Can’ın işletmeye açtığı AS Yöresel Lezzetleri’nin açılış programına, AK Parti Milletvekili Ahmet Özdemir, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Ak Parti Onikişubat İlçe Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil, MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Emrah Satıcı, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, AKBEL AŞ. Genel Müdür Muhammet Tanrıverdi, Kabzımallar Odası Başkanı Halit Orhan, Daire Başkanları, siyasi yöneticiler, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Dualar eşliğinde kesilen açılış kurdelesinin ardından, konuklara Şef Sefa Can’ın mutfağından yöresel lezzetler ikram edildi. Yemekleri misafirlerden tam not alan Şef Sefa Can, kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.  

KALİTE VE BOL ÇEŞİT YÖRESEL

Şef Sefa Can, Maraş Mutfağına ait olan İçli Köfte, mumbar, zeytin yağlı karışık dolma, ev mantısı, köfte çeşitleri, çiğ börek, odun ateşinde yufka ekmek, etli dolmaz, ekşilaya sulusu, tirşik, ev turşusu, kuruluk çeşitleri, baharat çeşitleri, Kahramanmaraş sızma zeytin yağı gibi lezzetleri müşterilerine sunduklarını söyledi ve ekledi: “Kaliteli malzeme ve hijyen bir ortamda hazırlanan yemekleri, müşterilerimiz özel günlerinde bizden alarak ya da 0344 215 20 19 numaralı telefonumuzu arayarak sipariş verip,  misafirlerine gönül rahatlığı ile ikram edebilecekler” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder