Öne Çıkanlar KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ Menar HALK OTOBÜSÜ ŞOFÖRLERİNE EĞİTİM ELBİSTANSPOR YATIRIMCI HER ANLAMDA KORUNUYOR

Bu haber kez okundu.

ÇAĞLAYANCERİT’TE ASFALT BAŞLADI

Bu bağlamda, Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanefi Sarıaltun, “İlçe genelinde aciliyet gerektiren noktalarda asfalt yapım çalışmalarımız devam ediyor. Boylu Mahallesi yassı pınar mevkinde satıh asfalt çalışması için filler serim işi Büyükşehir Belediyesi ve Çağlayancerit Belediyemiz işbirliğince tam gaz çalışmalar sürüyor. İlçemiz için gece gündüz gayret gösteren ilçe başkanlarıma, belediye meclis üyelerime ve muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Ve İlçemize ayrı bir hassasiyet gösteren Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin GÜNGÖR ve ekibine teşekkür ediyorum!” dedi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ

Şehit Orhan Sürmen Anadolu İmam hatip Lisesi yolunu sıcak asfalt ile buluşturulduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Sarıaltun, Büyükşehir Belediyesi ve Çağlayancerit Belediyesi iş birliğince ilçemiz genelinde eksik olan asfalt yol yapım çalışmasını ivedilikle sürdürdüklerini söyledi ve; “Geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın umudu olan pırıl pırıl gençlerimizi daha rahat ulaşım sağlamaları için var gücümüzle çalışıyoruz. İlçemize ayrı bir hassasiyet gösteren Başkan GÜNGÖR ve ekibine ilçem ve şahsım adına teşekkür ederim.” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1308

banner1309