Öne Çıkanlar BENDEKİ YERİ AYRIDIR.” KUDUZ MÜCADELESİNDE HAVADAN AŞILAMA PROJESİ SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİR PEYZAJ DÜZENLEMESİNE DEVAM EDİYOR
 Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen peyzaj çalışmalarında şehrimize bir çok meydan, refüj ve kavşak kandırılıyor.

Bu çalışmalar kapsamında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi girişinde ve köprülü kavşakta bir peyzaj çalışmasına daha başlandı.

Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü ekiplerince yaklaşık 13 bin metrekare alan üzerinde yapılmakta olan çalışmalar tamamlandığında mükemmel ir görüntü ortaya çıkacak.

Konu ile ilgili olarak Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada: “Sütçü İmam Üniversitesi Girişi Refüj Ve Köprülü Kavşak Peyzaj Projesi kapsamında; 12 bin 358 metrekare alanda havuz yapımı, ahşap deck döşeme, dolamit döşeme, ahşap kütükler ve LED aydınlatmalı peyzaj sınırlayıcılar kullanılarak kuru peyzaj çalışması, bitkilendirme, sıhhi tesisat ve aydınlatma çalışmaları yapılacaktır. Ayrıca üniversite giriş kapısının sağ ve sol kısmına görsel peyzaj çalışması ve madalyalı “Kahramanmaraş”  ve kalp figürü içerisine “ Büyükşehir” yazısı yazılacaktır” denilerek bilgi verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091