banner749

banner750

banner727

15 TEMMUZU UNUTMAMAMIZ GEREK!

06 Ekim 2017 Cuma 16:53
Bu haber 221 kez okundu

Göksun ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, "Türkiye'nin etrafında ateş çemberi var, bizimle bugün yedi düven harp ediyor ki en önemlisi de iç olaylar bu sebeple 15 temmuz utumamamız gereken bir gündür," dedi.

15 TEMMUZU UNUTMAMAMIZ GEREK!
 Gazeteci - Yazar Bekir Doğan'ın kaleme aldığı "15 Temmuz'a giden yol" isimli kitabının imzalayarak vermesi sebebi ile açıklama yapan Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın: "15 Temmuz'a giden yol " kitabını herkes okumalı, içinde 15 Temmuz 2016 yaşanan olaylar, Şehitlerin isimleri, 1966-2016 yılına gelen süreç Gazeteci- Bekir Doğan tarafından çok güzel işlenmiş eline sağlık, yüreğine sağlık ben zevkle okuyorum, belediye olarak bir miktar alarak Meclis üyelerimiz, Müdürlerimize ve okumayı sevenlere dağıtıyorum," dedi.

     TÜRKİYE OKUMUYOR !

     Gazeteci Bekir Doğan, Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Halil Hınaz ile bir süre sohbet de eden Başkan Hüseyin Coşkun Aydın: "Türkiye okumuyor, bizler gazete, dergi, kitap okumalıyız, sürekli okuyarak kendimizi yenilememiz gerekir, 1990 öncesi Irak da ki gelişmeleri, görsek okusak 1991 de Irak da olan biteni göre bilirdik.. ABD Irak işgalinden sonra Irak da olanları okusak, Türkiye de 15 Temmuz da darbe olacağını bilirdik, biz okumuyoruz, okumayınca çevremizde Irak da Suriye de, Libya da Mısır da Yemende , Pakistan da Afganistan da olanları göremiyoruz.

    Bu sebeple okumalıyız, çok okumalıyız, gazete , dergi, kitap okumalıyız, her evde bir kütüphane olmalı Türk halkı okumalı, bu sebeple biz okuyarak, yazarak 15 Temmuz hain darbe girişimini unutmamalıyız, unutturmamalıyız," dedi.

     Gazeteci- Yazar Bekir Doğan'ın "15 Temmuz'a giden yol " kitabından bu bağlamda çok istifade edeceğiz, " diyerek zevkle okuduğunu sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder