Öne Çıkanlar KÜTÜKÇÜ AKUT MAHÇİÇEK: ÇANAKKALE ZAFERİ TÜRK MİLLETİNİN İNSANLIK ONURUDUR! ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! DEVLER LİGİNDEKİ İSKUR!

Bu haber kez okundu.

U23 SERBEST GÜREŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI
 Şampiyonaya ülke genelinden yaklaşık 500 sporcu Türkiye Şampiyonu olabilmek için mücadele ettiler. Şampiyonanın açılış seremonisi 08 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI, Güreş Federasyonu Başkanı Musa AYDIN, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Fatih Mehmet ERKOÇ ve Ak Parti Milletvekili İmran KILIÇ sırasıyla birer açılış konuşması gerçekleştirdiler.

Üç gün süren şampiyona bir birinden heyecanlı müsabakalara sahne oldu. Şampiyona sonunda 57. kg Şaban Kızıltaş, 31. kg Selahattin Çiftçi, 65. kg Selim Kozan, 70. kg Ömer Faruk Çayıt, 74. kg Fazlı Eryılmaz, 79. kg Ramazan Sarı, 86. kg Arif Özen, 92. kg Erhan Yaycı, 97. kg İbrahim Çiftçi, 125. kg Hüseyin Civelek Türkiye Şampiyonu olan sporcular oldular.

TAKIM SIRALAMASINDA İSE İLK DÖRT TAKIM ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU;

1.İstanbul Büyükşehir Belediye Güreş Takımı

2.Ankara ASKİ Spor Kulübü

3.Ankara Tedaş Spor Kulübü

4.İstanbul Sancaktepe Belediye Güreş Takımı

Derece elde eden Takım ve Sporcuların Madalya ve Kupalarını Vali Vahdettin ÖZKAN, Güreş Federasyonu Başkanı Musa AYDIN, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan KABAKCI, kulüp yöneticileri ve müsabaka hakemleri takdim ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol