Öne Çıkanlar DİN VE ŞİDDET KONULU KONFERANS ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ HAVVA SAYGAZ GÜRZ MECLİSTE MARAŞIN SESİ OLACAĞIZ HUNHARCA

Bu haber kez okundu.

 RAKETİNİ KAPAN PİAZZA’YA GELECEK

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün işbirliği ile düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için spora özendirmeyi amaçlıyor.

Hesaplı ve kaliteli alışveriş imkânlarının yanı sıra kültür, sanat, spor ve eğlence etkinliklerine sağladığı destekle bölgenin çekim merkezi olan  Piazza AVYM'de, Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün işbirliğiyle düzenlenen turnuvaya, kendine güvenen tüm masa tenisi severler davet edildi.

14 Mart 2015 günü saat 11.00’de Kahramanmaraş Piazza AVYM’de başlayacak olan turnuvada kadın ve erkek kategorileri ayrı değerlendirmeye tabii tutulacak ve dereceye girenlere kupaları ve AVYM Yönetimi tarafından hazırlanmış hediyeleri takdim edilecek. Yarışmaya katılmak için 0553 531 96 62 numaralı telefondan Adem Morkaya ile irtibata geçip kayıt yaptırmanız yeterli olacak.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol