banner1028
Öne Çıkanlar ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI! Cengiz ve Emirhan Gitti AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ GÜRZ: ŞEHİTLERİMİZ KALBİMİZDE YAŞIYOR

Bu haber kez okundu.

K.MARAŞSPOR’DA 4 KİŞİYE BÜYÜK ÖFKE

Spor Toto 2. lig ekibi Kahramanmaraşspor'da büyük bir kriz atlatıldı. Kahramanmaraşsporlu eski futbolculardan Zafer Özden, Aytaç Deniz, Akın Açık ve Engin Kalender kulübe son gün transfer yasağı getirttiler. Lisans işlemleri için giden bütün oyuncuların lisans işlemleri durduruldu. Krize el atan Başkan Fatih Mehmet Ceyhan, bu oyuncularla teker teker görüştü ve 380 bin liralık alacaklarının transfer yasağı getirdiğini öğrendiğini ve oyunculardan alacaklarının faizlerinde indirim yapılmasını talep etti.

Oyuncular alacaklarının ana parasının faizleriyle birlikte ödenmesini aksi halde transfer yasağının asla kaldırılamayacağını ifade ettiler.

TRANSFER YAPILMASA DA…

Oyunculara meblağın çok yüksek olduğu ve bu sebeple de faizlerinden indirim yapılaması gerektiği anapara alacaklarının ise kendilerine hemen ödeneceği iletilmesine rağmen hiç bir şekilde faizlerinden vazgeçilmeyeceği ve transfer yasağının kalkmasına asla izin vermeyecekleri söyleyen oyuncuların Kahramanmaraşspor transfer yapamasa da vazgeçmeyecekleri iletildi.

Başkan Fatih Mehmet Ceyhan'ın oyuncularla yaptığı görüşmeler sonrasında faizleriyle birlikte alacaklarını tamamen tahsil edeceklerini iletmelerinin ardından yaklaşık 400 bin liralık bir ödeme ayarlayarak Türkiye Futbol Federasyonuna yatırdığı ve son gün transfer yasağının kaldırıldığı öğrenildi.

FATİH CEYHAN'A BÜYÜK VEFASIZLIK

Kahramanmaraşspor'un şampiyonluğa oynadığı 2012-2013 futbol sezonunda dönemin yönetiminde hiç para alamadıkları için o dönem dışarıdan takıma sırf şampiyon olsun diye destek veren Fatih Mehmet Ceyhan, ismi geçen oyunculara yaklaşık 350 bin liralık kaynak sağlamıştı. Buna rağmen her fırsatta kulübün borçlarını ödemek için çaba gösteren Fatih Ceyhan'a karşı büyük bir yanlış yapıldı. Kulübü neredeyse ligden düşürme derecesine kadar ilerleyen bu oyuncuların yaptığı vefasızlık Kahramanmaraşspor taraftarları tarafından da büyük bir öfke ile karşılandı.

Kaynak: Spor 46 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029