banner954

banner960

banner962

banner965

banner966

ERDEMLİ BELEDİYESPOR ÖZEL ERDEMLİ YENİŞEHİR HASTANESİ’NİN DESTEĞİ İLE DAHA GÜÇLÜ

24 Ekim 2018 Çarşamba 00:01
Bu haber 707 kez okundu

Başarılarıyla camianın gurur kaynağı olmaya söz veren Erdemli Belediye Spor Basketbol takımına sponsor bulundu. 2 hazırlık maçında galibiyet elde eden ve fikstürün çekilmesiyle ligi iple çeken Erdemli Belediyespor Basketbol takımına Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi sponsor oldu. Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'ya "şampiyonluk sözü" veren Sarı-Yeşilli takım yeni sezonda sahaya Özel Yenişehir Hastanesi sponsorluğunda çıkacak.

ERDEMLİ BELEDİYESPOR ÖZEL ERDEMLİ YENİŞEHİR HASTANESİ'NİN DESTEĞİ İLE DAHA GÜÇLÜ
Mersin’den sonra Erdemli’ye yaptıkları sağlık yatırımı ile dikkatleri üzerine çeken Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi yeni kurulan Erdemli Belediyesi Basketbol takımına forma sponsoru oldu. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deniz Örener, hastane yönetimi, belediye yetkilileri ve Erdemli mahalle muhtarlarının katıldığı protokol yemeğinde, imza töreni yapıldı.

‘ERDEMLİ’YE DEĞER KATAN HİZMET’

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi’nin Erdemli’ye yaptığı sağlık yatırımının Erdemli için önemli bir şans olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ‘’Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Mersin’den sonra Erdemli’ye açtıkları hastane ile bölge halkımızı ve bizleri sevindirdi. Daha kaliteli hizmet alabilmek adına Erdemli’nin böyle bir hastaneye ihtiyacı vardı. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi’nde istihdam edilen personellerin de bölge halkından olması Erdemli adına da son derece sevindirici. Spora ve sporcuya verdikleri değeri gösteren bir kuruluş olan Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi, Erdemli Belediyesi Basketbol Takımına sponsor olarak bizlere güç sağladı. Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Deniz Örener’e hem bölgemize yaptıkları yatırım hem de takımımıza sağladığı desteklerden dolayı Erdemlililer adına teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

ÖRENER: ‘SPORUN VE SPORCUNUN DESTEKÇİSİYİZ’

Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Deniz Örener, ‘Sağlıkta güven spora destek’ sloganıyla amatör sporlara desteğimiz devam edecektir’ açıklamasında bulunarak, sporun her zaman desteklenerek yaşatılması gerektiğinin altını çizdi Örener, ‘’Kentin yükselen bölgelerinden olan Erdemli’ye yaptığımız yatırımdan dolayı oldukça mutluyuz. Gerek bölge halkı gerekse yapısı ile örnek ilçelerimiz arasında yer alan Erdemli’ye değer katmak ve sağlık alanındaki açığı kapatmak adına Özel Erdemli Yenişehir Hastanesi olarak en kaliteli hizmeti vermeye gayret göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Sporun ve sporcunun desteklenmesi adına Erdemli Belediyesi Basketbol Takımının her zaman yanında olduğumuzu bildirir, takımımıza girmiş oldukları bu yolda başarılar dileriz’’ diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder