Öne Çıkanlar ŞİRİKÇİ AİLESİNE YAKIŞAN DÜĞÜN BÜYÜKŞEHİRİ TUTANA AŞK OLSUN! 3-1 İKİ KIZ KARDEŞ BOĞULDULAR ÖZTUNÇ DA İSTİFASINI VERDİ ALİ SEZAL

Bu haber kez okundu.

DOĞAN TEHÇİ, KMS’DEN VAZGEÇTİ
 Geçtiğimiz hafta Kahramanmaraşspor’u yeniden devir almak için şirket yönetimi ile bir görüşme yapan Doğan Tehçi, “Geçtiğimiz hafta İstanbul’a şirket yönetimi ile bir görüşme yaptık. Kendilerine tekliflerimizi ilettik. Ben para almadan kulübü sırf istikbalini düşünerek devretmiştim. Kendilerine de kulübü borçlarıyla birlikte kabul ettiğimi ama para ödemeyeceğimi ilettim. Çünkü ben de takımı para almadan devretmiştim. Kendileri dün geri dönüş yapacaklardı ama maalesef olumlu yada olumsuz geri dönüş yapmadılar. Ben kendilerine başarılar diliyorum. Kahramanmaraşspor’umuz inşallah hak ettiği yerlerde olur. Yönetime de başarılar diliyorum. Artık bu konuda bir tasarrufumuz yok”dedi.

TEHÇİ, "Ben daha önce yıllarca yöneticilik yaptığım. Kulüp başkanlığı yaptığım. Büyük Kahramanmaraşspor'un her zaman en büyük aşıklarından biri olarak kalacağım. Yöneticilik yaptım. Başkanlık yaptım ama en büyük Kahramanmaraşspor taraftarlarından biriyim.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol