Öne Çıkanlar DİN VE ŞİDDET KONULU KONFERANS ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ HAVVA SAYGAZ GÜRZ MECLİSTE MARAŞIN SESİ OLACAĞIZ HUNHARCA

Bu haber kez okundu.

AMATÖR SPOR HAFTASINDA 70 YAŞ ÜSTÜ SPORCULARIMIZ

Vefa Gecesi’nde Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Milletvekili İmran Kılıç ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Milletvekili Celalettin Güvenç açılış konuşması yaparak amatör spor kulüplerinin varlığının sporun ve sporcunun gelişmesindeki önemine vurgu yaptılar.

HAYIRLI VE UZUN ÖMÜRLER DİLİYORUM

İl Müdürü Cemil Boz, Milletvekili İmran Kılıç ve TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Milletvekili Celalettin Güvenç, açılış konuşması yaparak amatör spor kulüplerinin varlığının sporun ve sporcunun gelişmesindeki önemine vurgu yaptılar.

Vali Coşkun ise “Vefa Gecesi” gibi anlamlı bir etkinlikte yıllarca amatör spora emek vermiş emektar sporcularımızla  bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine sağlık ve afiyet içerisinde hayırlı uzun ömürler diledi. Bu gecenin düzenlenmesinde emeği olan herkese de teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

ÇEŞİTLİ BRANŞLARDA 70 YAŞ ÜSTÜ SPORCULAR

Geceye Vali Coşkun’un yanı sıra TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Milletvekili Celalettin Güvenç, Milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Dulkadiroğlu Kaymakamı Kadir Okatan, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Osman Arısal, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Duran Doğan, Amatör Spor Klüpleri Federasyonu Başkanı Ekrem Karaoğlan ve ilimiz spor camiasının önemli isimleriyle ilimize çeşitli branşlarda hizmet eden 70 yaş üstü sporcularımız katıldı.

Gecede Vali Coşkun ve Protokol üyeleri tarafından şehrimizde tüm branşlarda sporun gelişmesi adına emek veren 70 yaş üstü sporcularımıza plaket ve çiçek takdim edildi.

Etkinlik sonunda, emektar sporcularımızda Vefa Gecesi’nin düzenlenmesi dolayısıyla duydukları memnuniyeti ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol