Öne Çıkanlar PİAZZA SALILARI UÇURACAK TEPE; ÇIRAK YETİŞMİYOR SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI CHP DALKARA DEDİ

Bu haber kez okundu.

AKAN; TAKIMI TELEKONFERANS SİSTEMİ İLE ÇALIŞTIRIYORUZ!

Teknik direktör Bülent Akan, yaptığı açıklamada; “Bildiğiniz gibi tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs ile hep birlikte mücadele içindeyiz ülkemizin ve dünyanın bu savaştan galip çıkabilmesi için toplumun çağrılara uyması, hijyene ve evde kalmaya dikkat etmesi gerekiyor. Lütfen bu konuda sevdiklerimiz ve sağlığımız için gerekeni yapalım. Malumunuz TFF müsabakaları seyircisiz oynatma yanlışından dönmüş ve 19 Mart itibariyle ligleri süresiz bir şekilde tatil etmiştir. O gün başkanımız ve yönetim kurulumuzla yaptığımız toplantı ile birlikte oyuncu arkadaşlara süresiz izin verdik. Ve akabinde telekonferans videolu görüntü sistemi ile Türkiye’de Fenerbahçe ile aynı gün biz de bu sistemde antrenmanlara başladık.

MAÇLARIN HAZİRAN AYINDA OYNANABİLECEĞİ İHTİMALİ VAR

Bu sistemin özelliği aynı anda ve saatte oyuncularımızla iletişim içinde antrenmanlara devam edebilmek kazanımlar olarak takımdaşlık, disiplinli çalışma, mental destek,  sosyalleşme tabi ki en önemlisi oyuncularımızın performans kaybını en az seviyede tutabilmektir. Bugün Tff tarafından yapılan açıklamada en erken Haziran ayında maçların oynanabilme ihtimali olduğu söylendi .Biz de buna göre pozisyon alacak olursak Tff’nin Mayıs ayının ilk haftasında yapılacak toplantısında alınacak kararın sonucuna göre başkanımızla istişare edip yol haritası çizeceğiz. Tff den gelecek açıklamaya kadar oyuncularımızla telekonferans sistemi ile antrenmanlara devam edeceğiz. Bu arada 2 gün önce korona virüs ile ilgili olmayan ufak bir ameliyat geçirdim Şuan sağlık durumum iyi arayan soran güzel dua ve temennilerde bulunan herkese çok teşekkür ederim. Sevgi ve selamlarımla” ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol