banner1066
Öne Çıkanlar BABA OCAĞINDA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ÜLKÜ OCAKLARININ EFSANE REİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY OLDU ÜRETİMİN TEK ÇARESİ VE ANAHTARI; SANAYİLEŞME HA YARIN!

Bu haber kez okundu.

YENİDEN REFAH PARTİSİ İL DİVANI NFK’DE İDİ

Genel Başkan Yardımcısı Bayram Sakartepe’nin de katıldığı il divan toplantısı, 19 Ocak günü, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde partililerle hayat buldu.

İl divan toplantısının açılış konuşmasını yapan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Dere, “Toplumumuzun en kıymetlileri Annelerimiz bacılarımız hanım efendiler; değerli dava kardeşlerim; basınımızın kıymetli  mensupları, toplantımıza şeref verdiniz hoş geldiniz.” diye önce partililerini selamladı, sonra da; “Bilindiği üzere 2. Kırk yılın Başlangıcı olan 23.11.2018 yılında Hacı Bayram Veli Hz manevi huzurunda  harekete geçen 2. kırk yılın başlangıcını yapan Milli Görüş hareketimiz daha 1. Yaşına basmadan 81 İl Teşkilatını, 700 ilçe Teşkilatını çok kısa bir sürede büyük bir aşkla elbirliği ile hızla kurmuştur. Kuruluş çalışmalarına aziz milletimizin gösterdiği ilgi, alaka, rağbet Milletimizin Milli Görüş Harekatını ne kadar özlediğini, ne büyük bir arzuyla beklediğini göstermektedir. Bu coşkuyu Büyük kongremize  katılımdaki izdiham ile adeta stadları patlatırcasına 60.000 insanla doldurarak tüm Türkiye’ye İslam alemine ve dünyaya göstermiştir.” dedi.

SİYONİZM’İN VAMPİR ÇENESİNİ KIRACAK SİZDİNİZ!

İl Başkanı Mehmet Dere konuşmasında; “Bu kongremiz  çok önemliydi ; çünkü Dünya mazlumlarının Ümidi sizdiniz; gözü yaşlı ninelerin; evlatlarına bir lokma ekmek yediremeyen annelerin; soğuktan tir tir titreyen çocukların; ümidi sizdiniz; Bu kongre çok önemliydi; Çünkü dünya zalimlerinin korkusu sizdiniz; kan emen Siyonizm’in vampir çenesini kıracak sizdiniz; yarasaların ışıktan kaçtığı gibi, katillerin canilerin tek korktuğu sizdiniz

Ülkemiz sınırlarına 40.000Tır silah yığan haçlı zihniyetine  ermeni  diasporasının yaptırım kararını alan ABD ve Nato’nun  İncirlik ; Kürecik üssünü kapatacak tek yürek sizdiniz.

GECENİZİ GÜNDÜZÜNÜZE KATTINIZ, SİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM!

Kahramanmaraşlı İl başkanı olarak ülkemde Açların, sosyal yardımlar bekleyen kimsesiz milyonların, açlık sınırındaki işsizin, siftah yapamayan esnafın, tarladaki mahsulünü kaldıramayan çiftçinin, maaşına artış bekleyen emeklinin özlemle beklediği Erbakan hasretinin kapısını açtığınız için dünya mazlumlarının ümidi olduğunuz, zalimlerinin kalbine korku saldığınız Milli Görüş Harekatının Çalışmalarının İçinde Bulunduğunuz, emek verdiğiniz, Gecenizi  gündüzünüze kattığınız için sizleri kutluyorum, tebrik ediyorum.” İfadelerini kullandı ve sözlerini aşağıdaki şiir ile noktaladı.

Mehmed'im, sevinin, başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin, eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir!
Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol