banner1165
Öne Çıkanlar EDELER Grubundan Süper Açılış siyaset dizi AİLECEK CAMİDE GÖZLE GÖRÜLÜR DEĞİŞİM

Bu haber kez okundu.

ÜNAL ATEŞ, “BU KENT SAHİPSİZ DEĞİLDİR!”
 Başkan Ünal Ateş tarafından hazırlanan ve yerel sorunları içeren, çözüm bekleyen problemleri kapsayan dosyada kentin aciliyet bekleyen meseleleri yer alırken, 222 bin 496 kişi ile seçmen sayısı ve 128 mahallenin yer aldığı Onikişubat ilçesi sorunlarını Ankara’ya taşıdı.

“bu kent sahipsiz değil” başlığı ile hazırlanan dosya için Başkan Ünal Ateş, “Kahramanmaraş’ımız için yapılanları takip ediyoruz. Halk için çalışanların yanında, rant için çalışanların korkulu rüyası olacağız” ifadesini kullandı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMUŞTU

“İlçemizin ve ilimizin sorunları gündelik yaşamda hepimizi etkiliyor” diyen ve 30 Mart 2014 mahalli seçimlerinde CHP’den büyükşehir belediye başkan adayı olan Başkan Ünal Ateş, kentin sorunları ile ilgili çözüm bekleyen önerileri dosya halinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere, MHP ve Ak Parti milletvekillerine, parti meclis üyelerine, komisyon başkanlarına, gurup başkan ve vekillerine gönderdiğini belirtti.

Ateş tarafından hazırlanan ve gönderilmesi beklenen dosyada, kentin sorunları bol fotoğraf ve ayrıntılı bilgilerle zenginleştirilmiş.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol