Öne Çıkanlar DİN VE ŞİDDET KONULU KONFERANS ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ HAVVA SAYGAZ GÜRZ MECLİSTE MARAŞIN SESİ OLACAĞIZ HUNHARCA

Bu haber kez okundu.

 TANRIVERDİ: ASLA GERİ DÖNMEYİ DÜŞÜNMEDİLER

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Muhammet Tanrıverdi, " Çanakkale bu millete vurulmaya çalışılan esaret zincirlerinin yine bu milletin azmiyle kırıldığı gündür" dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Muhammet Tanrıverdi, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 100.yılı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Çanakkale'nin her adımında şehit kanı olduğunu belirten Muhammet Tanrıverdi " Orada yan yana omuz omuza sanki oynamaya gider gibi cepheye giden ve yine omuz omuza şehadet şerbetini içen kahraman ecdadımıza saygı minnet ve şükran borcumuz var" dedi.

Tanrıverdi mesajında " Vatanın toprağına taciz ve tecavüz etmeye kalkan çelik zırhlı düşmana karşı, iman dolu göğüsleriyle karşı koyan kahraman Türk Evlatları düşmana bir karış toprak vermemek için koyun koyuna toprağın altında yatmayı kendilerine bir borç bilmişler. Yeri geldiğinde bir tas şekersiz hoşafla yeri geldiğinde aç karnına namuslarını korumuşlar ve asla geri dönmeyi düşünmemişler.

Kimi 16-17 yaşında liseli, kimi üniversiteli kimi ise tarlasını ailesini toprağını bırakıp vatan savunmasına gelen 250 bin vatan evladı bu millete borcunu canlarıyla ödemişlerdir. Şehitlerimizin ruhu şad olsun. Böyle şan şeref ve onur dolu tarihimize altın harflerle adlarını yazdıran başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, Seyit Onbaşı'ları,Kınalı Hasan'ları,Nezahat Onbaşı'ları,Hatice Onbaşıları ve isismli isimsiz tüm kahraman ecdadımızı hayırla yad ediyor,şehitlere de Allah'tan rahmet diliyorum. Biz varsak onların sayesinde varız. " dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol