Öne Çıkanlar KURTUL AİLESİNİN EĞİTİM YATIRIMI MUHTARLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ TEMAYÜL HEYECANI SİYASETİN PARLAYAN YILDIZI CHOICE HOTELS

Bu haber kez okundu.

SESSİZ KADINLAR ARTIK  ‘SUSMAYACAK’

Katılıma il yönetimiyle beraber ilçe teşkilatlarında görev alan kadın üyelerimiz ve partiye gönül veren, üye olmak isteyen genci, yaşlısı her yaştan kadın  katılım sağladı.

Organizasyonu gerçekleştiren Kadın Politikaları başkanımız Ayla ÇİFTÇİ ve güçlü, dinamik yenilikçi ekibi toplantı sırasında misafirlerle yakından ilgilenerek kadınların gücünün görülmesinde çok büyük bir adım attılar. Bu gücü hiçbir zaman yalnız bırakmayan İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel de organizasyonun başından sonuna kadar kadınlarımızın yanında, omuz omuza desteğini hiçbir zaman esirgemedi.

Toplantı konuşmasında Ahmet Çabukel ‘kadınlarımızın olmadığı yerde büyümenin hayal olduğunu, bu amaçla  organizasyonu sağlayan Kadın Politikalar başkanı Ayla ÇİFTÇİ’ye teşekkürlerini sunarak konuşmasına; “bugüne kadar ben ve arkadaşlarım bir grup erkek çalışma arkadaşlarımızla yol almaya çalıştık, fakat bu yürüyüşümüzde her zaman iki  eksik vardı ve bu eksiğimizin biri gençler diğeri kadınlar! Erkeklerin her zaman yolda yürüdüğü bu yolda, asıl olması gereken gücün kadınlarımızın olduğunu bilin. Erkekler her eve giremez ancak sizler, istediğiniz zaman her kapıyı çalıp, istediğiniz eve girebilirsiniz. Güç sizlersiniz, siz kadınlar çalışmazsanız, biz erkeler başaramayız‘ dedi.

GENEL BAŞKANIMIZ ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYDU, BU GÜCÜ BULDUK

Konuşmasına ‘bugünkü kalabalığı görünce her şeyin İYİ’ olacağına daha da inandım. Liderimiz Meral AKŞENER, bir kadın olarak elini taşın altına koyduysa eğer, burada bulunan sizlerde bu gücü bulmuşsunuz ve hep birlikte BAŞARACAĞIZ, BAŞARACAĞIZ, BAŞARACAĞIZ vurgusunda bulundu.

Daha sonra konuşmaya kadın politikaları başkanı Ayla Çiftçi ile devam edildi. Konuşmasında ‘kadınlarımızla  hep birlikte el ele burada bugün, tek yürek olmak bizim için çok anlamlıydı. Bu kalabalığı görmek, artık susmamamız gerektiğini, bizim de fikirlerimiz, düşüncelerimiz  olduğunu, herkesin görüp bilmesi için bir başlangıç. Kadının gücü her şeyi değiştirir ve değiştireceğiz,’ dedi.

BUNDAN SONRA DURMAK YOK!

Konuşmalarına, ‘Hep birlikte zor, ama önemli ve güzel projelere imza atacağız, hep beraber canla başla çalışacağız’. Yapılan çalışmalarda her ne olursa olsun tek başına gidilmemesi gerektiğini, ekip olarak aynı kulvarda çok daha fazla başarılar elde edeceğini vurgulayan Çiftçi, bundan sonra da durmaksızın tüm İYİ’lerin beraber olmasını vurgulayarak kadın gücünün İYİ PARTİ çatısı altında birleşmesini istedi.

Program, partimize yeni katılan üyelerin rozetleri takılarak son buldu.

Amacımız kadınların kendi güçlerinin farkına varıp, bu gücü kullanmalarını sağlamak. Çay içmek bahane, aynı ortamda hep beraber bir değişimin parçası olabilmekti aslında. Katkılarından dolayı tüm Kahramanmaraş İyi Parti Yönetimlerine teşekkür ediyoruz.

                                                                          Saygılarımla,

                                                                         İrem Kazancı ÇINAR

                                                                                        Kahramanmaraş İyi Parti                    

                                                                        İl Basın Ve Medya  Başkanlığı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol