banner1312
Öne Çıkanlar NURİ PAKDİL ORTAOKULUNDA TATBİKAT AK PARTİ ADAY ADAYI AK PARTİ YAKIŞANI YAPIYOR ATIL ARAZİLER EKONOMİYE KAZANDIRILDI ASLAN YAKALADI

Bu haber kez okundu.

SERT “İYİ PARTİ, İYİLERİN VE CESURLARIN HAREKETİDİR”

Kutlama törenlerine partinin il ve ilçe teşkilat yöneticilerinin yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Partinin kuruluşunun 3. Yılı kutlamalarına İl başkanı Ahmet Çabukel’in İzmir’deki kutlamalara katılması nedeni ile il başkanlığına vekalet eden Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Burak Sert, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi:

BİRBİRİNDEN CESUR İYİ PARTİNİN KAHRAMAN NEFERLERİ

 Bugün burada partimizin kuruluşunun 3. Yıl dönümü münasebeti ile toplanmış bulunmaktayız. Sayın genel Başkanımız Meral Akşener’in “Medeniyet yolunun taşlarını cesurlar döşer” beyanına kayıtsız kalmayan, kurucularımızın aldığı tarihi sorumlukla, demokrasi ve adaletin karanlığa gömüldüğü bir ortamda, partimiz Türk siyasetine Güneş olmak için 25 Ekim 2017 tarihinde kurulmuştur. Partimiz kurulduğu günden bugüne göstermiş olduğu demokrasi mücadelesi ile birçok siyasi kuruluşlara örnek olmuş ve kurulacak olan partilere cesaret vermiştir.

İYİ Parti, Türk milleti için de gerçek bir umut ışığı olmuştur. Parti olarak ‘Bir hayalim var’ diyen, günümüzün getirdiği güçlüklere ve engellemelere rağmen özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan, komşuları ile barış içerisinde, istikrarlı ve ön görülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir TÜRKİYE hayali ile yanıp tutuşan insanlarla yola çıktık.

 BİZLER HEVESİ KIRILAN GENÇ NESLİ İYİ YAPMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK.

 İyi parti, birbirinden cesur bireylerin bir araya geldiği büyük bir ailedir. Ailenin her ferdi TÜRK yurdunda yaşayan bireylere olan sorumluluk bilinci ile çalışmaktadır.

Bizler de, Türkiye’nin gelişen dünyadan kopmasına asla müsaade etmeden, iyi bir ülke için, huzurlu bir toplum için, itibarlı bir devlet, zengin bir millet için, adalet için, özgürlük ve demokrasi için, güçlü ve mutlu bir Türkiye için cesaret ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz.

Bu doğrultuda partimizin 3. Kuruluş yılını büyük bir heves ve coşku ile kutluyor, siyasi hayatta kalıcılığı artık tartışılmaz olan İyi Partinin İktidara yürüyüşüne destek olmaya asil milletimizi davet ediyoruz.

ÇAĞRIMIZ BÜTÜN TÜRKİYE’YEDİR.

Çalışacağız...  Güçleneceğiz...  Mutlu bir Türkiye olacağız... Kahramanmaraş İYİ olacak! Türkiye İYİ olacak!”

Bu arada, parti binasında üçüncü yıl pastası kesildi.

Çağrımız bütün Türkiye’yedir. Çalışacağız...  Güçleneceğiz... 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol