banner1312
Öne Çıkanlar NURİ PAKDİL ORTAOKULUNDA TATBİKAT AK PARTİ ADAY ADAYI AK PARTİ YAKIŞANI YAPIYOR ATIL ARAZİLER EKONOMİYE KAZANDIRILDI ASLAN YAKALADI

Bu haber kez okundu.

PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI MARAŞ’TAN ÇIKIYOR!

Anavatan Partisi (ANAP) 3'üncü Olağan Kongresi'nde tekrar genel başkanlığa seçilen İbrahim Çelebi, A Takımı'nı belirlerken, Kahramanmaraşlı İş Adamı Erkan Döner, Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

6 Kasım 1983’te dönemin Türkiye’sinin mevcut problemlerini çözmek, darbeden zarar görmüş Türkiye’yi sivil bir yönetim ile güçlendirmek için kolları sıvayan ve kurduğu Anavatan Partisi ile de devleti, milleti için elinden geleni yapan 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın açtığı ufuk ve gösterdiği yolda siyasi hayatını sürdüren Anavatan Partisi, 3’üncü Olağan Kongresi’ni geçtiğimiz ay gerçekleştirdi.

Mevcut Genel Başkan İbrahim Çelebi’nin tekrar güven tazelediği kongrede A Takımı belli oldu. Çelebi, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyelerini de belirlediği kongrede söz konusu üyeler arasında dikkat çekici isimler yer aldı. Çelebi’nin belirlediği isimler arasında Kahramanmaraşlı İş Adamı Erkan Döner de listede kendine yer buldu. Daha öncede Çelebi’nin Genel Başkan Yardımcısı olarak yol arkadaşlığı yapan Erkan Döner, son kongrede yeniden önemli bir görevi üstlenerek, Anavatan Partisi Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

KAHRAMANMARAŞ SİYASETTE SÖZ SAHİBİ OLMAYA DEVAM EDİYOR!

Türkiye’de bulunan ve siyasette söz sahibi partilerde görev yapan Kahramanmaraşlı isimler özellikle son dönemlerde üst sıralara tırmanmaya devam ediyor. Daha önce AK Parti’de Mahir Ünal, Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) Ali Öztunç, Büyük Birlik Partisi’nde (BBP) Prof. Dr. Mahmut Yardımcıoğlu gibi isimlere genel başkan yardımcılığı görevi verilmesi sonrası Kahramanmaraş’ın siyasette eli bir hayli güçlenmişti. Son olarak ise Anavatan Partisi’nde (ANAP) Erkan Döner Genel Başkan Yardımcılığı görevini sürdürdü. Böylelikle Kahramanmaraş Türkiye siyasetinde söz sahibi olmaya devam ediyor. Anavatan Partisi (ANAP) Genel Başkanı İbrahim Çelebi'nin A Takımı şöyle: - Genel Başkan Vekili M. Fatih Güllüoğlu, - Genel Sekreter Ahmet Kabakçı, - Halkla İlişkiler Başkanı Erkan Döner, - Siyasi İşler Başkanı Osman Ölçer, - Hükümet ve Parlamento Başkanı Semih Narlı, - Seçim İşleri Başkanı Murat Keçeciler, - Teşkilat Başkanı Saffet Sert, - Yerel Yönetimler Başkanı Seçkin Özdemir, - Ekonomi İşleri Başkanı Enver Özdel, - Tanıtım ve Medya Başkanı Lale Şıvgın Dündar, - Dış İlişkiler Başkanı Yunus Ete, - Strateji ve Parti Politikaları Başkanı Serdar Demirhan, - Hukuk İşleri Başkanı Diyar Sönmeztürk, - Sivil Toplum ve Sosyal İşler Başkanı Harun Çakı, - Basın ve İletişim Başkanı Hamit Keleş, - Yardımcı Kuruluşlar Ali Burak Topaloğlu, - Ar-Ge Başkanı Saffet Akçin, - Mali ve İdari İşler Başkanı Şermin Cihanoğlu, - Parti Sözcüsü Kazım Kumpasoğlu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol