Öne Çıkanlar KOLAT; TAKIMI BERABER ÇIKARALIM ZİYARETLERİNE BAŞLADI! HÜZÜN TAZE TUTAR AŞK YARASINI HEM GENÇ Eğlence
banner1103

Bu haber kez okundu.

ÖZTUNÇ: ‘MEMLEKETİMİN HER KÖYÜ, HER İNSANI BENİM SEVDAMDIR’
 Tarafını gözetmeksizin memleketlisini merkeze alan siyaset anlayışıyla her çevreden Kahramanmaraşlının saygısını kazanan Millet İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Öztunç, yerel seçim çalışmaları kapsamında geldiği Afşin’de adım atılmadık sokak bırakmazken, vatandaşların da yoğun ilgisiyle mutlu oldu.

Çalışkanlığı nedeniyle Atom Karınca lakabıyla anılan Öztunç’un gün içerisinde ilçe esnafıyla bir araya geldiği, Çobanbeyli, Arıtaş, Altunelma başta olmak üzere çok sayıda köy ve mahalleye ziyaretler düzenlediği öğrenildi.

ÖZTUNÇ, ZİYARETLER SIRASINDA ÇEKİLEN RENKLİ GÖRÜNTÜLERİ İNTERNET ÜZERİNDEN SOSYAL MEDYA HESABI ARACILIĞIYLA PAYLAŞIRKEN ALTLARINA DA ŞU NOTLARI DÜŞTÜ;

“Bugün Afşin’deyiz. Afşin belediye başkan adayımız Adem Yıldız ile birlikte esnafımızı ziyaret ettik. Köylerimizde hemşerilerim ile bir araya geldik. Afşin kararını vermiş. Afşin, seçim dönemi dışında kendisine sahip çıkan Ali Öztunç’a oy verme konusunda kararlı. Seni seviyorum Afşin, seni seviyorum Kahramanmaraş...”
“Afşin’de köy kahvelerinde tavla oynadık, köy evlerinde soba dibinde oturup dinlendik. Birileri Kahramanmaraş’ı çantada keklik görüp keyif çatarken biz kapı kapı çalışıp halkımıza projelerimizi de anlatıyoruz, muhabbette ediyoruz. Memleketimin her köşesi her mahallesi her köyü her insanı benim sevdamdır.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1098banner1099