banner758

banner746

banner727

banner760

MHP DULKADİROĞLU’NA BÜYÜK KATILIM

23 Eylül 2017 Cumartesi 15:35
Bu haber 1091 kez okundu

Son günlerde yerel ve ulusal abasında çıkan ‘şu kadar kişi MHP’den istifasını verdi, ayrıldı…’ gibi haberlerin çıkması üzerine, çıkan haberlere tokat gibi cevap Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu teşkilatından geldi, yaklaşık 200 kişi MHP Dulkadiroğlu teşkilatına kayıt yaptırdı.

MHP DULKADİROĞLU'NA BÜYÜK KATILIM
 Katılım ile ilgili olarak bir basın toplantısı düzenleyen MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, yaklaşık 200 katılımcı içinde 25 kadar da AK Partili ve CHP’li vatandaşın bulunduğuna dikkat çekerek, bu katılımların daha da artacağını söyledi.

Başkan Mustafa Akpınar Parti binasındaki basın açıklamasında, MHP’den kopuşların maksatlı verildiğini, kamuoyunda yanlış ve ters algı yaratılmak istediğine dikkat çekerek, “Bilindiği üzere bazı güruhlar tarafından Milliyetçi Hareket Partisinin üzerine çevrilen oklar nedeniyle partimiz üzerinden toplu istifalar yaptırılarak algı yapılmakta Milliyetçi Hareket Partisi gücünü kaybediyormuş gibi gösterilmektedir.

Yarım asırlık siyasi birikimi ve tecrübesi olan şan ve şerefle, kan ve gözyaşı ile mücadelesi taçlandırılmış böyle kutlu bir davanın temsilcisi olmaktan her zaman gurur ve şeref duyduk.

Bu kutlu davanın bir adım ileriye gitmesi için gecemizi gündüzümüze kattık, baş verdik baş eğmedik” dedi.

ŞEREFLİ MAZİMİZE ÇAMUR ATAMAZLAR!

Basın açıklamasını sürdüren Akpınar; Bugün burada bulunmamızın sebebi bilindiği üzere Milliyetçi Hareket Partimizden bir takım şovlarla istifa gösterisi yapanların, bırakıp kaçanların ve Ülkücü hareketin şerefli mazisine çamur atanların aksine Dulkadiroğlu İlçemizde yaklaşık 200 bozkurt yürekli vatandaşımızı Milliyetçi Hareket Partimize kaydettik.

Biz biliyoruz ki, Ülkemizin yaşadığı onca sıkıntının, karşı karşıya kaldığı büyük tehlikelerin, bertaraf edecek ve Türk Milleti’ni aydınlık geleceğe taşıyacak yegâne güç ve kuvvet Türk Milliyetçiliği davasına gönül vermiş ülkücü kadrolardır ve bu kadrolarda yalnız ve yalnız Milliyetçi Hareket Partisi’ndedir.

İstifa şovlarıyla partimizi yıpratmaya çalışanlara inat çalışmalarımız ve üye kayıtlarımız gün geçtikçe artacak, önümüzde bizleri bekleyen seçimden en iyi sonuç olarak nitelendirdiğimiz iktidar olma hedefimizle Yüce Türk Milletine hizmetkar olacağız.

Teşkilatlarımızın gücüne güç katarken yine boş durmadık… Kahramanmaraş’ta ki sorunları tespit edip bu sorunların bir an önce giderilmesi için çaba sarf ettik. 

Bildiğiniz üzere Kahramanmaraş İktidar’a en yüksek oy oranları ile sahip çıkmakta ancak bu desteğinin karşılığını alamamaktadır. 

Kahramanmaraş’ta ki belediyelerden Kahramanmaraş’ın sorunlarına yönelik adımlar beklenmektedir.

Geçici çözümlerle sorunları çözmek yerine ileriyi görüp kalıcı çözümler getirmeli, Bu kahraman şehrin değerine değer katmalıdırlar.

Bu kahraman şehre yakışan hizmetlerin bir an önce yapılması gerekmektedir” diye konuştu.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…

Açıklamasının yönünü Ortadoğu’ya, Irak ve Kerkük’e çeviren Başkan Akpınar, şehrimizin sorunlarının yanı sıra Türkmeneli vahşetin ağına takılmış feryat figan etmekte olduğunu ileri sürdü, son olarak şunları söyledi; “Şu çok iyi bilinmelidir ki: Barzani geldiğinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda ve Ankara Esenboğa Havalimanı'nda göndere çekilen paçavraya ses çıkarılmazsa Kerkük mevzi kaybeder. Ankara gerilerse Türkmeneli düşer, devrilir."

Türkmeneli teslim edilemez, yok edilemez. Kerkük Türk’tür, Türk’ün öz yurdudur. Türkmeneli Türk milletinin cümle kapısıdır. 

Kerkük, Kahramanmaraş’tır. Kahramanmaraş Kerkük’tür.

Bilge liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin dediği gibi: “Darı unundan baklava, incir ağacından oklava, Barzani’den ise dost olmaz.

Türkmenlere infaz fermanı yazanlar 80 milyonu geçmek, yenmek, yerle yeksan etmek zorundadır. Herkes aklını başına alsın, Kerkük Türk’tür, Türk kalacaktır.”

Katılım ve açıklamanın ardından Akpınar, basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını da cevaplandırdı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder