Öne Çıkanlar ESKRİM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ ELMALAR MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KÜTÜKÇÜDEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU

Bu haber kez okundu.

Erkoç listesinde ilk fire!
 Dün sahibi olduğu Bilkur işletmesinde ziyaret edip çayını içtiğimiz siyasi kritikte bulunduğumuz şehrimizin tanınmış ve saygın işadamlarından Abdulkadir Kurtul ve Eshabil Tanrıverdi ile ortaklığı bulunan sevilen işadamı İsmail Bildirici’nin noter vasıtasıyla istifasını parti başkanlığına gönderildiği bildirildi.

2003 – 2006 yılları arasında yönetimde bulunan ve geçen dönem de ikinci başkan olarak listede yer alan Bildirici’nin 4 Mayıs’ta, 12 Şubat Stadyumunda yapılan 4. olağan il kongresinden bir ay sonra gibi kısa bir süre içinde istifasını vermesi, “acaba başka istifalar da olur mu?” sorusunu gündeme getirdi.

Listenin delinmesi, ilk firenin verilmesi karşısında AK Parti il yönetiminden nasıl bir açıklama geleceği merak konusu.

Bildirici, dün kendisini fabrikasında ziyaret eden KİMLİK GAZETESİ sahibi Mehmet Fiskeci’ye şu açıklamada bulundu; “Yoruldum, işime gücüme bakmak, kendime zaman ayırmak istiyorum. Siyaset zevkli ama yorucu bir meslek. Biraz gündemden düşmek istiyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol