Erkoç listesinde ilk fire!

09 Haziran 2012 Cumartesi 10:21
Bu haber 1070 kez okundu

Bir önceki dönemde, AK Parti İl Başkanı Fatih Erkoç’un listesinde yer alan ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapan İsmail Bildirici’nin il yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiği bilisine ulaşıldı.

Erkoç listesinde ilk fire!
 Dün sahibi olduğu Bilkur işletmesinde ziyaret edip çayını içtiğimiz siyasi kritikte bulunduğumuz şehrimizin tanınmış ve saygın işadamlarından Abdulkadir Kurtul ve Eshabil Tanrıverdi ile ortaklığı bulunan sevilen işadamı İsmail Bildirici’nin noter vasıtasıyla istifasını parti başkanlığına gönderildiği bildirildi.

2003 – 2006 yılları arasında yönetimde bulunan ve geçen dönem de ikinci başkan olarak listede yer alan Bildirici’nin 4 Mayıs’ta, 12 Şubat Stadyumunda yapılan 4. olağan il kongresinden bir ay sonra gibi kısa bir süre içinde istifasını vermesi, “acaba başka istifalar da olur mu?” sorusunu gündeme getirdi.

Listenin delinmesi, ilk firenin verilmesi karşısında AK Parti il yönetiminden nasıl bir açıklama geleceği merak konusu.

Bildirici, dün kendisini fabrikasında ziyaret eden KİMLİK GAZETESİ sahibi Mehmet Fiskeci’ye şu açıklamada bulundu; “Yoruldum, işime gücüme bakmak, kendime zaman ayırmak istiyorum. Siyaset zevkli ama yorucu bir meslek. Biraz gündemden düşmek istiyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder