Öne Çıkanlar DİN VE ŞİDDET KONULU KONFERANS ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ HAVVA SAYGAZ GÜRZ MECLİSTE MARAŞIN SESİ OLACAĞIZ HUNHARCA

Bu haber kez okundu.

 DR. GÖKŞEN’E DUMLUPINAR MAHALLESİNDEN TAM DESTEK

GÖSTERİLEN DESTEKLER FARK EDİLİYOR

7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarına gece gündür devam eden Gökşen, Dumlupınar mahallesinde gösterilen ilgiden memnun oluğunu belirtti.

Gittiği her yerde bu ilgiyle karşılaştığına dikkat çeken Gökşen konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bugün bizleri burada karşılayan herkese ben ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah sizlere layık olabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Bugüne kadar gittiğimiz her yerde gösterilen samimiyetten inanıyorum ki; Ak parti genel merkezinde çok değerli partimizin büyükleri tarafından da sizlerin gösterdiği bu samimiyet görülmekte ve Kahramanmaraş’ın istediği Kahramanmaraş’ın hissettiği Kahramanmaraş’ın temsilcilerini inşallah sizlerin göstermiş olduğu bu teveccühü ile tespit edeceklerine inanıyorum. Biz göreve geldiğimizde de bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada Kahramanmaraş’ta yapacağımız çalışmalarımız her bir insanın taleplerine ayrı ayrı hitap edecek.

GENCİMİZLE, YAŞLIMIZLA DESTEKLİYORUZ

Dumlupınar Mahallesi muhtarı Serdar Şevkili ise; “ Biz Dumlupınar Mahallesi olarak Doktor Gökhan Gökşen hocamızı bütün kalbimizle destekliyoruz. Mecliste memleketimiz için ne gerekiyorsa yapacağına inanıyoruz. Bizler gencimizle yaşlımızla bu yıl kendisini meclise görmek istiyoruz. Ve Buradan kendisine seçim sürecinde başarılar diliyoruz.” Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol