banner954

banner960

banner962

banner965

banner966

BİNİCİ’NİN PAZARCIKLI OLMADIĞI ASILSIZ VE MESNETSİZ İDDİADIR

07 Kasım 2018 Çarşamba 08:53
Bu haber 561 kez okundu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde inşaat mühendisi olarak görev yapan Gökhan Binici’nin Pazarcık belediye başkanlığına aday adaylığı gündeme geldiğinde, Pazarcık’lı olmadığına dair çıkan haberlere bir açıklama da avukatı Halil İbrahim Ahmetoğlu’ndan geldi.

BİNİCİ'NİN PAZARCIKLI OLMADIĞI ASILSIZ VE MESNETSİZ İDDİADIR
 Bilindiği üzere, 31 Mart tarihinde yapılacak olan mahalli seçimler sebebiyle siyasilerin, bürokratların, vatandaşların başvuruları başlarken iftira ve çamur atma kampanyası da beraberinde geliyor. Bu bağlamda, aynı zamanda da gazetemiz ve sitemiz yazarı olan Gökhan Binici’ye ithaf edilen iddialar gerçek dışıdır.

Kamuoyu açıklamasında; “Pazarcık İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Sayın Gökhan BİNİCİ'nin Pazarcıklı olmadığı yönünde asılsız ve mesnetsiz iddiaları sosyal medyada üzülerek ve şaşkınlıkla müşahede etmiş bulunuyoruz. Bu mesnetsiz iddialara cevap verme zarureti hasıl olmuştur. Sayın Gökhan BİNİCİ aslen Pazarcık İlçesi Emiroğlu Köyü/Mahallesinden olup ailesi ve yakın akrabalarının bir çoğu halen Pazarcık’ta ikamet etmektedir. Bu aymazlığa devam edilmesi halinde Sayın Gökhan BİNİCİ hakkındaki asılsız iddialara karşı hukuki yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygı ile bildiririz” denilmektedir. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder