banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU ! dizi

Bu haber kez okundu.

 BASTIRMACI ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR…

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Mustafa Bastırmacı, ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. İl Teşkilatları ve yerel STK’ların ardından gezilerine yenisini ekledi. Bastırmacı’nın son adresi Kahramanmaraş Sanayici ve işadamları Derneği (KASİAD) oldu. Bastırmacı konuşmasında ‘’ Başkan Ali Arpasatan bey’e bizi ağırladığı için teşekkür ederiz. Sanayici olmak, girişimci olmak, iş adamı olmak büyük cesaret isteyen, çok kıymetli bir sorumluluktur. Şehrimizde bulunan işadamlarımıza ve sanayicilerimizi büyüyen Türkiye ve Kahramanmaraş için kıymetli görevler düşmektedir. Biz Kahramanmaraşlılar şanslıyız ki girişimcilerimiz kendilerine sunulan imkanları değerlendirmede büyük başarılar gösteriyorlar’’ dedi.

MHP aday adayı Bastırmacı sözlerine, ‘’ Milliyetçi Hareket Partisi’nin ve Sn.Genel Başkanımızın hedefi her zaman büyüyen ve gelişen bir Türkiye olmuştur. Biz camia olarak sanayiciliğin, girişimciliğin kalkınmadaki öneminin farkındayız. İnşallah Milliyetçi Hareketin iktidarında, sn. Dr. Devlet Bahçeli Bey’in 1999-2002 yılları arasında hayata geçirdiği, ekonomik kalkınma hamlelerini devam edecektir.’’ diyerek devam etti.

Bastırmacı, ’’ Biz de uzun çalışmalar sonucu hazırlamış olduğumuz projelerimizde sanayiciliğe ve kalkınmaya büyük yer ayırdık, çalışmamızı da başkanımıza sunduk. Biz biliyoruz ki tam bağımsız Türkiye tam bağımsız bir ekonomiden geçer. Allah’ın izniyle bu hedefe doğru emin adımlarla yürüyoruz.’’ diyerek sözlerine son verdi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147