banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU ! dizi

Bu haber kez okundu.

 ALİ ÖZDEMİR'DEN TEMAYÜL TEŞEKKÜRÜ

Temayülün bir tercih olduğunu ve teşkilatın eğilimini belirlemeye yönelik bir seçim usulü olduğunu ifade eden Özdemir, "Partimiz adına ve şanına yakışır şekilde temayül yoklamasını büyük bir vakur içerisinde gerçekleştirmiştir. Temayül yoklamasına katılan tüm partililerime teşekkür ediyorum. Bu eğilim belirleme yarışında şahsıma da destek olanlara ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

AK Parti'nin 7 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde Kahramanmaraş'taki 8 milletvekilini de alacağına inandığını kaydeden AK Parti Aday Adayı Özdemir, Türkiye'de de bir dönem daha AK Parti iktidarının varlığı olacağını öne sürdü. Özdemir "Vatandaşımız son yıllarda yakalanan siyasi, ekonomik ve her alandaki istikrarı bu kez 400'ün üzerinde vekil ile taçlandıracaktır" dedi.

Özdemir, aday adaylarının partiye yakışır bir yarış içerisinde olduğunu kaydederek, "Bizler AK Parti'nin birer neferiyiz ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bundan sonra da gecemizi gündüzümüze katarak, davamızın istikrarını sağlayacağız" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147