banner968

AK PARTİ PAZARCIK BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI GÖKHAN BİNİCİ’DEN PAZARCIK HALKINA MESAJ

04 Aralık 2018 Salı 10:19
Bu haber 858 kez okundu

Sizlerin teveccühü ile AK Parti Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı sürecinde ekibimizle birlikte Pazarcık’ta yıllarca çözülememiş sorunların çözümü ve bölgemizi geleceğe en doğru şekilde taşıyabilmek için gerekli projelerin yapılması maksadıyla var gücümüzle ve ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz.

AK PARTİ PAZARCIK BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI GÖKHAN BİNİCİ'DEN PAZARCIK HALKINA MESAJ
 Yepyeni ve yaşanılacak bir şehir olma yolunda ilerleyen Pazarcık, hiç şüpheniz olmasın ki bu çıkışını sürdürmeye devam edecektir.

Yarınımız, bugünümüzden çok daha güzel olacaktır. Bu sayede kazanan Pazarcık ve Pazarcık’ta yaşayanlar olacaktır.

Pazarcık’ta Turizm, ulaştırma, eğitim, sağlık, adalet, orman ve su işleri, enerji, tarım ve hayvancılık, konut, spor ve kültür gibi daha birçok alanda projelerimiz olacaktır.

Biliyorum, bütün sorunların bir an önce çözülmesini sabırsızlıkla bekliyor ve istiyorsunuz. İnanın ben ve ekibim de en az sizin kadar arzulu ve istekliyiz. Sorunların çok kısa sürede ortadan kalkmasını talep ediyoruz.

Değerli Pazarcıklılar, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ederseniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Gayret bizden, dua ve destek sizden başarı ise Allah’tandır.

Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder