Öne Çıkanlar İSPANYOLCA DİL EĞİTİMİ VERECEĞİZ KÂŞİFLERİ VE TURİSTLERİ BEKLEYEN İLÇE: GÖKSUN YARALI ÜLKÜDAŞLARINA ZİYARET ULUSLARARASI MAKALE YAZARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ Nilden Bayazıt Postalcı
banner1043

Bu haber kez okundu.

ŞEHİR HASTANESİ’NE GEÇER NOT

İnsan ve toplum sağlığının her şeyden önemli olduğuna vurgu yapan kentimizdeki en başarılı bürokratlardan biri olarak gösterilen Sağlık Müdürü Ali Nuri Öksüz, denetim ve geçer not ile ilgili olarak; “Sağlık günümüzün en temel sorunu. Kaldı ki şimdilerde de koronavirüs tehdidi altındayız. Bu salgınla uğraşıyoruz. Tüm birimlerde gerekli tedbirlerimizi aldık, alıyoruz. Zira vatandaşın sağlığı bizim için çok önemli. Şehir Hastanesindeki 4 günlük denetim sonucu (kalite ve verimlilik) denetçilerin raporlarındaki olumlu notlar bizleri de memnun etmiştir. Hem Başhekimimiz Vehbi Şirikçi’ye, hastanede çalışan tüm sağlık çalışanlarına katkıları için teşekkür ederim” dedi.

BAŞHEKİM GEÇER NOT’TAN MEMNUN!

Şehir Hastanesi Başhekim Dr. Vehbi Şirikçi ise, Sağlık Bakanlığı denetmenlerince 4 gün süren denetleme sonucunda iyi puanlar aldıklarını, kalite ve verimlilik kriterlerinde sınıfı geçtiklerini söyledi, bu başarının kendilerini daha çok sorumluluk almaya yönelttiğini ve cesaretlendirdiğini, bu sevindirici netice için mutlu olduklarını ifade ile çalışanlarına teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol