Öne Çıkanlar RESMİ RESMEN AK PARTİLİ OLDU SAHADA ÇALIŞIYORUZ! SAHAYA İNDİLER! FİAT AĞUSTOS FIRSATLARIYLA TİCARİ HAYATTA FARK YARATIYOR!

Bu haber kez okundu.

ERDEMLİ, ERDEMİN ŞAİRLERİYLE BULUŞTU

Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında ilki düzenlenen ve Erdemli 33 Sahil Bandı Açık Hava Sahnesinde gerçekleştirilen programa, Mersin Şairler ve Yazarlar Derneği de destek verdi. 15 şiirin seslendirildiği geceye çok sayıda şair ve yazarın yanı sıra vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görülürken, düzenlenen sanatsal ve kültürel faaliyetlerden dolayı, katılımcılar Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür ettiler.

Geceye emek veren herkese teşekkür dileklerini ileten Mersin Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı Mustafa Doğan’a plaket takdiminde bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu; Merhaba Sanat, Ayaş Antik Tiyatro Festivali gibi dev projelere imza atmaya devam edeceklerini kaydetti. Ayrıca Başkan Tollu yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi, “Erdemlimizi sadece alt yapı noktasında değil, sanatsal ve kültürel faaliyetlerle de destekliyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz için sosyal yaşam alanları oluşturup, ruhsal ve fiziksel gelişimlerine katkı sunuyoruz. Oluşturduğumuz yeni yaşam alanları ile ülkemize hayırlı bireyler yetiştirmeye çalışıyoruz. Bugün burada sahne alan tüm şiir sever dostlarımıza teşekkür ediyorum. Onlar sayesinde, Erdemli ’de bir güzelliğin daha yansımasını gerçekleştirdik.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126

banner1127